Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Віброрейки

В будь-якому приміщенні обов'язково повинна бути підлога. Але, якщо будівля стара, можливо, Ви зіткнетеся з підлогами з дерева, які на сьогоднішній день відійшли на другий план, так як такі підлоги дуже недовговічні. Внаслідок чого, їх місце зайняли підлоги нового покоління - бетонні підлоги.

Бетон – це універсальний будівельний матеріал нашого часу. У нього є багато переваг – оптимальне співвідношення ціни та якості, міцність, надійність. Бетон практично витіснив матеріали різного походження - як природного, так і немає. Саме через прагнення до поліпшення зручності такої праці були підготовлені технологічні і технічні допоміжні пристрої, до яких можна віднести віброрейки.

Бетонний масив зручно ущільнювати вібраціями, внаслідок чого, його обробка потребує в обов'язковому використанні такого обладнання. Саме вібраційна обробка в підсумку дає однорідний і рівна бетонний масив. Саме з цим завданням може впоратись даний агрегат.

Що являє собою віброрейка для бетону?

Вона являє собою металеву балку, яка скріплена з вібраційним механізмом. Хоч і така конструкція досить проста, робота з пристроєм все ж потребує досвіді, що дозволяє підвищити якість результату. Особливість роботи установки така: мотор з вібраційним механізмом впливає на бетонний розчин так, що він вирівнюється і ущільнюється. Саме із-за цих вібрацій, бетон добре осідає, не дозволяючи залишатися в ньому повітряних порожнин, які створюються при заливці бетонного розчину. За рахунок ущільнення підвищується міцність і довговічність бетонного масиву.

Переваги обладнання:
- швидкість дозволяє економити час роботи;
- ідеальне вирівнювання;
- зручність, т. к. просто вирівнювати поверхню шпателем набагато важче.

Переваги обладнання

Агрегати відрізняються за конфігурацією, формі профілю і довжині. Все залежить від масштабу і обсягу роботи. Так, самі короткі апарати в довжину становить 1 метра, а найдовші - 9 метрів.

Так само вони розділяються між собою на розсувні і не розсувні. Розсувні рейки хороші тим, що їх можна використовувати для будь-якої площі, чи то велика чи не дуже, просто потрібно самостійно відрегулювати ширину смуги, яку слід опрацювати. 

Віброрейки можна розділити на наступні види:

1. Плаваючі - такі пристрої дуже легкі і зручні у використанні при роботі на великій площі. Встановлюється безпосередньо на саму поверхню і після цього тягнеться на себе.

2. Подвійні працюють по напрямних. Особлива перевага - це автоматизація роботи.

3. Телескопічні - здатні змінювати довжину бази, що говорить про зручність при транспортуванні. 

4. Віброрейки бензинові. Краще застосовувати на великих відкритих площах. Вони комплектуються бензиновими двигунами.

5. Віброрейки електричні. Навпаки, зручно застосовувати в погано провітрюваних приміщеннях. Комплектується такими типами мотора, як 42В, 220В і 380В. Такий пристрій працює від звичайної мережі, або через електрогенератор.

Починати роботу потрібно тільки тоді, коли ліквідовані всі недоліки або несправності, а пристрій попередньо перевірено ще раз.

Управління електричної виброрейки потребує певних знаннях:

  • для результативної роботи, на горизонтальні напрямні потрібно встановити кінці апарату;
  • ці напрямні необхідно винести на розрахункову поверхню оброблюваної площі;
  • необхідно запустити мотор. Бетонний валик, який утворюється попереду техніки, потрібно прибирати таким чином, щоб він не зміг зрости більш, ніж на 30 міліметрів.
  • електрична рейка повинна бути вимкнена, коли бетоновану смугу вже пройшли.

Щоб з'ясувати необхідність ще однієї обробки бетонної поверхні, потрібно визначити твердість бетону і потрібну товщину.

В кінці обробки нашого бетонного масиву за допомогою вібраційної рейки, всі нерівності і шорсткості, можливо, розрівняти за допомогою ручної гладилки. Після роботи рейки по бетону, його потрібно терміново відмити від бетонного розчину дуже старанно і акуратно, щоб розчин не встиг застигнути. Під час очищення пристрою, не можна допускати попадання води в вібратор і роз'єм.

Віброрейка будь виду, як і будь-яке будівельне обладнання, необхідно обов'язково піддавати своєчасного і регулярного техогляду. Власники бензинових віброреек повинні регулярно чистити фільтр і свічі, своєчасно проводити заміну масла. Так само, потрібно вчасно очищати і регулювати карбюратор.

Обов'язково перед покупкою порадьтеся з професіоналами або зверніться до консультантів нашого магазину, адже покупка такої техніка вимагає точність застосування поставленого Вами завдання!

Купити виброрейку за найнижчою ціною в інтернет-магазині "Donmax" з доставкою по Україні: Київ, Харків, Суми, Кривий Ріг, Черкаси, Полтава, Чернігів, Донецьк, Одеса, Луганськ, Дніпропетровськ, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Миколаїв, Херсон, Житомир, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Луцьк, Кременчук, Тернопіль, Ужгород і т. д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner