Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
107 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 14.09.2021 по 31.10.2021, будут обработаны позже. С 01.11.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+38 (099)-23-53-100
+38 (099)-23-53-100
+38 (099)-23-53-100

Верстати по дереву

Верстати по дереву

Для тих, хто має необхідність обробляти заготовки з деревини або просто розкроювати листові матеріали на фрагменти певних розмірів, верстати по дереву стануть пристроями, які допоможуть істотно прискорити будь-який процес і зробити його значно точніше ручної роботи, виконуваної з використанням столярного інструменту. 
Зрозуміло, самим часто використовуваним устаткуванням в столярній справі є циркулярна пила, яка дозволяє виконати основні маніпуляції з розпилом. Однак часто буває, що користувачеві потрібно дещо більше, ніж просто виготовлення дощок і в такому випадку майстер просто необхідні такі помічники, як: рейсмус, стрічкова пила, шліфувальний, свердлильний, токарний або комбінований (поєднує у собі одразу декілька пристроїв) верстат. Тільки маючи повний набір необхідного обладнання, можна розраховувати на адекватне якість роботи і на те, що ви зможете виконати замовлення в повному обсязі "від А до Я".