Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Штроборізи

Електричні штроборізи по бетону.

Конструкція.

Більшість моделей мають поздовжню компонування з алмазними дисками встановленими паралельно осі корпусу, але зміщеними в сторону від оператора. 
Для стабільності положення штроборізи на площині і щоб оснастка не перекашивалась при врізання, нижня частина захисного кожуха утворює опорну площадку. Вона може бути плоскою з торця, як у Енергомаш УШМ-8150Ш, або у вигляді литого широкого алюмінієвого підстави з роликами по краях, як у AGP CS180.

Дводисковим штроборізи з довгим корпусом, як Makita SG180, легше контролювати переміщення по стінах і підлозі. На управління і утримання рівноваги впливає форма і просторове положення рукояток. Спосіб захоплення рук може бути через поперечну змінне і подовжню корпусні, як у Титан ПШМ15-150 або два перпендикулярних осі корпусу, як у WorkMan KE150A.

 

Кожух для пиловидалення.

Служить не тільки для захисту працюючого від відходів пиляння та іскор, але і виведення їх через шланг пилососа. 
Відкриті в нижній частині кожухи, як у Makita SG150 або Eibenstock EMF180, забезпечують точність при установці штроборізи, але не захоплюють пил при запилюванні.
Закриті, складаються з двох частин: нижньої опорної і верхній жене, з'єднаної з корпусом, більш ефективно видаляють подрібнений цегла або бетон.

Потік повітря, утворений рухом алмазних дисків, рухаючись вздовж зовнішньої окружності кожуха вдаряється у відбійник і потрапляє в поворотний штуцер пиловидалення, як у PowerUp 79275 або в трубчасту корпусні рукоятку, як у Sturm AG915S.

 

Регулювання ширини між борознами.

На всіх штроборезах по бетону ширина виконуваного паза може регулюватися. Щоб її змінити змінюють кількість дистанційних шайб, товщина яких від 1 до 12 мм, між алмазними дисками. Відстань між бічними стінками кожуха визначає максимальну ширину пропилу. У Енергомаш УШМ-8150Ш це 22 мм, у Фіолент Б3-40 40 мм, а у Norton Clipper SC181 45 мм.
Однак чим ширше рез і далі розташування диска від місця фіксації шпинделя в редукторі, тим сильніше дія радіальної навантаження, зменшує ресурс інструменту.

 

Напрямок руху.

При роботі на вертикальній поверхні одні штроборізи доводиться штовхати вгору, а інші опускати вниз, витрачаючи сили лише на притиск для утримання положення інструменту. При зміні напрямку руху відсмоктування пилу відбувається неефективно, а сили протидії штроблення прагнуть виштовхнути диски з пазів.

При виборі штроборізи оцінюють не тільки зручність зміни оснащення, доступ до затискної гайки, місце розташування на корпусі і тип мережного перемикача, ергономіку конструкції, але і напрямок обертання шпинделя. Так у Енергомаш УШМ-8150Ш або Flex MS 1706 FR алмазні диски крутяться на стіну від працюючого, а у Makita SG 180 і Eibenstock EMF 180 у бік оператора.

 

Вага і потужність.

Установки мотора пов'язані з вагою інструменту, діаметром і кількістю встановлених дисків. Якщо їх два по 150 мм, то 1800 вт, як у Makita SG150, достатньо, щоб оснастка не застрявала у в'язкому підставі і не знижувала обороти при проходженні арматури. 
У багатодискових штроборезов, типу WorkMan KE150A, електродвигуни видають від 2400 до 3000 ват. Такої потужності і крутного моменту редуктора вистачає, щоб виключити підклинювання кіл при різкому збільшенні швидкості подачі і при викривленні лінії пропилу. 
Вони утворюють широку борозну без необхідності вибивання стінового матеріалу зубилом між пропилами. Однак вага від 7,5 кг обмежує застосування інструменту тільки для штроблення підлоги і стін. 
Для стель та робіт на витягнутих вище рівня грудей руках, вибирають легкі штроборізи, від 2,2 кг, як Hitachi G 15YC і часто зі 125 мм колом.

 

Глибина пропилу і зони недореза.

Оснастка 125 мм, як у PowerUp 79275, проникає на глибину до 30 мм і її вистачає для створення штроб під трубки кондиціонера і проводку. Диски діаметром 150 мм і більше, що застосовуються для каналів під сантехнічні труби і кабелі заглиблюються на 45 мм і більше.

Від конструкції опорної платформи штроборізи залежить розмір “мертвих зон” або ділянок недореза, які доводиться допрацьовувати болгаркою. Мінімальний недорез 18 мм, при русі інструмента уздовж кута примикання стіни з підлогою, або стелею, у Фіолент Б1-30. 
У нього ж саме маленьке торцювання недорезание в 23 мм при упирании корпусу, без зняття додаткових рукояток і опорних роликів, як на інших моделях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner