126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Акумуляторні висоторізи

Акумуляторний висоторіз — це обладнання, яке потрібно для підрізання гілок на високих деревах, живоплоту. Акумуляторний висоторіз працює від батареї, оснащений електродвигуном.
Особливість акумуляторного кущоріза — повна автономність під час роботи, простота обслуговування, зручність роботи, малий шум, екологічна чистота. Такий інструмент чудово підходить власникам приватних будинків, невеликих садів.
Акумуляторний высотрезы поставляються з батареями різної ємності (залежить час безперебійної роботи без додаткової зарядки) і без акумуляторів (можна самостійно купити акумуляторну батарею необхідної ємності). Також для зарядки батарей акумуляторного висоторізу є різні зарядні пристрої.
Основні характеристики акумуляторного висоторізу Довжина (висота) встановленої штанги. Це дуже важливий параметр, від якого залежить, на якій висоті ви зможете зрізати гілки. Так, чим довше у висоторізу штанга, тим гілки на більш високих деревах ви зможете обрізати. Слід пам'ятати, що довжина штанги висоторізу з акумулятором впливає на вагу інструмента, з дуже довгою стійкою працювати дещо складніше. Побутові моделі мають штанги довжинами від 1,7 до 2,4-2,8 м. акумуляторний Професійний висоторіз має штангу від 2,2 м і більше. Є моделі, повністю витягнута штанга яких має довжину до 4,5 м.
Антивібраційна система. Ця система істотно знижує вібрацію, яка виходить під час роботи акумуляторного висоторізу від його електромотора. З такою системою можна комфортно використовувати висоторізи.
Масляний насос для змащування ланцюга. порівняно дорогих моделях акумуляторних высоторезов є спеціальний масляний насос, який самостійно змащує ланцюг. Завдяки такому насосу істотно збільшується термін безвідмовної роботи висоторізу, адже зменшується навантаження на мотор.
Ергономічність рукояті. У якісних моделях акумуляторних высоторезов рукоятки оснащені спеціальними прогумованими вставками, завдяки яким знижується ковзання рук під час роботи.
Розмір встановленої ріжучої частини (шини). Варто відзначити, що чим менше розмір шини, на якій рухається ріжучий ланцюг, тим простіше дістатися до потрібної гілки. Це буде дуже важливим, якщо у вас на ділянці ростуть дерева з товстими густими кронами. Довжина пильної шини акумуляторного висоторізу — від 20 до 50 см. Пам'ятайте, що ріжуче полотно повинно бути гострим, його має бути легко ув'язнити. В іншому випадку зрізи будуть рваними, некрасивими, робота буде проводиться набагато довше.
Вага акумуляторного висоторізу. Для даного інструменту цей показник має дуже важливе значення, оскільки таке обладнання при роботі потрібно безперервно тримати в руках. Коли маса акумуляторного висоторізу буде дуже великою ви будете швидко втомлюватися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner