126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Акумуляторна садова техніка

Акумуляторна садова техніка — це обладнання різного призначення, яке працює від встановлених батарей. Впровадження нових технологій і модернізація наявних електричних акумуляторних батарей призвела до істотного підвищення попиту на акумуляторну техніку для городу, саду.
Безумовно, будь-яка акумуляторна садова техніка є дуже зручною у використанні, адже вона автономна, мобільна, характеризується екологічною чистотою, дуже тихою роботою (якщо проводити порівняння з аналогами, що працюють на бензині або дизелі).
Типи акумуляторної садової техніки Великі виробники садового обладнання та техніки пропонують широкий спектр різних акумуляторних пристроїв: Акумуляторна пила застосовується для розрізання деревини, заготівлі дров, підрізання великих гілок. Замінює бензопилу або пилу.
тример Акумуляторний потрібно для догляду за рослинністю на порівняно невеликих ділянках. Може зрізати рослини волосінню і ножем (залежно від моделі).
Акумуляторний кущоріз необхідний для догляду за живими огорожами, кущами. Застосовується для зрізання гілок, стрижки рослин на невеликих площах.
Акумуляторний висоторіз потрібен для зрізання гілок на високих деревах, оснащений телескопічною штангою, що істотно полегшує роботу.
Акумуляторні мультисистеми (мультиинструменты) — це особливий клас садового обладнання. Таке обладнання — це поєднання в одному пристрої декількох типів техніки, наприклад, висоторізи, ланцюгова пила і кущоріз. Кожним з цих пристроїв можна легко користуватися окремо, оскільки загальними елементами є тільки батарея і штанга.
Акумуляторна повітродувка і акумуляторний садовий пилосос потрібні, відповідно, для здування сміття, свіжого снігу, листя, скошеної трави з ділянки та збору вищезгаданого матеріалу.
Акумуляторний культиватор необхідний для обробки грунту, розпушування, оранки.
Акумуляторна газонокосарка і акумуляторний аератор застосовується для зрізання трави на газонах, присадибних ділянках і так далі. Аератор служить для проколювання грунту (краще проходить повітря, рослини ростуть краще) і збору моху.
До всієї перерахованої вище техніці є акумуляторні батареї різних ємностей і різні зарядні пристрої. Переваги акумуляторної садової техніки Екологічна чистота — при роботі акумуляторна техніка не створює і не викидає ніяких побічних продуктів.
Автономність — забезпечується встановлюється в акумуляторну садову техніку батареєю. Ємність такої батареї вимірюється в А/г (ампер/годин). Від ємності батареї залежить час безперебійної роботи обладнання від однієї зарядки. Багато моделей різного садового обладнання поставляється з акумуляторними батареями. Є і моделі, в комплект поставки не входить батарея і зарядний пристрій. Це дозволяє вибрати батареї необхідної ємності.
Тихая работа — любая аккумуляторная садовая техника работает намного тише даже электрических аналогов, которые работают от сети и, само собой, тише аналогичного дизельного и бензинового оборудования.
Легкость обслуживания — в отличие от бензинового и дизельного мотора, электрический двигатель фактически не нуждается в обслуживании. Требуется просто своевременно и правильно менять аккумуляторные батареи, следить за уровнем масла в том оборудование, где это необходимо.
Зручність використання — користуватися акумуляторної садовою технікою будь-якого типу дуже зручно, оскільки при роботі вам не будуть заважати дроти. Також акумуляторне садове обладнання компактно і важить менше, ніж аналоги, що працюють на дизелі і бензині. Акумуляторна садова техніка оснащується великими зручними рукоятями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner