Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
107 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 14.09.2021 по 31.10.2021, будут обработаны позже. С 01.11.2021 компания продолжит работу в обычном режиме.

«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+38 (099)-23-53-100
+38 (099)-23-53-100
+38 (099)-23-53-100

Мотопомпи дизельні

Дизельна мотопомпа – потужне і економне пристрій для перекачування великих об'ємів води. Має аналогічний пристрій з бензиновими насосами для води, однак наявність дизельного двигуна дозволяє при постійній роботі відчутно економити паливо. Це може бути важливо, якщо використовується мотопомпа для поливу й під час посухи змушена працювати постійно.

Також дизельні насоси для води (в порівнянні з бензиновими) менше схильні до перегріву. Так що при роботі в полі на спеці вони просто незамінні. Не варто забувати, що мотори на дизелі мають більший моторесурс.

Хоч на дизельну мотопомпу ціна буде трохи вище, ніж на бензиновий насос, однак перераховані вище переваги дозволять за час експлуатації відчутно заощадити.

Всі дизельні помпи, які можна купити в Україні, як правило, мають продуктивність від 40 до 120 кубічних метрів води на годину. Висота нагнітання води в середньому межах 20-35 метрів, окремою категорією стоять мотопомпи дизельні високого тиску, які менш поширені у вигляді вузької спеціалізації. Глибина забору води: максимум 8 метрів.

При виборі моделі рекомендуємо купувати водяну помпу з запасом потужності 30%. По-перше, двигун прослужить довше, якщо не буде завантажений на 100%. По-друге, при перекачуванні води на великі відстані у вас буде запас потужності і тиск не буде суттєво падати.

Переваги мотопомп на дизелі такі:

Економність: дизель витрачається менше, ніж бензин і варто також дешевше. Тому вартість палива для перекачаного куба води може відрізняться на 70%.
Автономність. Ви можете сміливо експлуатувати дизельну мотопомпу в самих різних будь-яких місцях, навіть там, де немає доступу до електромережі. Для роботи цих агрегатів необхідно тільки дизельне паливо.

Мобільність. Обладнання цього типу досить компактно, володіє невеликою вагою, має рукоятки. Так, ви можете дуже просто переносити помпу, можете перевозити техніку в багажнику автомашини. Важкі помпи на дизелі оснащені міцними, надійними колесами.

Функціональність. Дизельні помпи перекачують чисту воду і роблять достатньо потужний її натиск. Так, техніку можна запросто використовувати будь-без винятку господарствах, на підприємствах і різних фабриках.

Продуктивність. Залежить від потужності встановленого на техніці двигуна. Так, під продуктивністю розуміють кількість води, що техніка перекачает за деякий проміжок часу. На продуктивність мають вплив і інші фактори. Чим ближче ви встановите техніку до місця відбору води, тим більша буде продуктивність.

Простота застосування. Для початку експлуатації дизельної помпи достатньо її заправити і виконати запуск стартером.