Культиватори бензинові
Мотокультиватори – агрегати оснащені бензиновими двигунами приводять у дію культивуючи фрези. Використовуються для обробки та підготовки ґрунту спеціальними фрезами.
Культиватори в основному бувають з двигуном потужністю від 2,5 до 8 кінських сил. Двигуни бензинові, оскільки дизельні мотори будуть важити більше, відчутно дорожче за вартістю, так і сенсу ставити дизель на малогабаритну техніку немає.
Купити бензокультиватор в інтернет-магазині – це швидко, просто і надійно! Доставка можлива в будь-яку точку України. Ви можете оплатити товар як через банк, так і готівкою при отриманні. Телефонуйте, завжди раді будемо вам допомогти!
Ширина обробки в середньому коливається від 30 до 90 сантиметрів. Культиватори з великим захопленням добре купувати, якщо необхідно обробити великі ділянки, маленькі культиватори добре підійдуть і для обробки міжрядь від бур'янів і збереження вологи. Дуже зручно, якщо ширину обробки можна регулювати залежно від потреб, так що звертайте увагу, знімаються чи фрези.
найменші культиватори з двотактним двигуном і невеликою потужністю підійдуть для обробки маленьких ділянок і стануть відмінними помічниками для прополки міжрядь. Мотокультиватори з бензиновим двигуном близько 3,5 л. с. зручні, маневрені, легкі для перевезення. Великі моделі з двигуном на 6,5 л. с. за якістю культивації порівнянні з мотоблоками аналогічної потужності.
При выборе следует учитывать, какой по размеру участок вы будете обрабатывать, важен ли размер культиватора для перевозки, насколько мощный двигатель должен быть, необходимо ли будет обрабатывать междурядья и иметь возможность регулировать ширину обработки участка.
Основное отличие мотоблока от культиватора - возможность использовать навесное оборудование. Культиваторы предназначены именно для обработки почвы фрезами и как правило меньшие по размерам.
Не женіться за глибиною обробітку ґрунту, мовляв, чим глибше, тим краще. Існує багато різної літератури і думки з питання можуть бути різними, але в цілому рекомендується обробляти землю на підлогу багнета або штик лопати. Глибину обробки фрезами ви можете регулювати самостійно: якщо притримувати агрегат за ручки, він буде зариватися глибше, якщо давати працювати швидше, глибина обробки грунту буде менша.