Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Дизельні генератори 5-10 кВт (380 В)

Трьохфазний дизельний генератор 5-10 кВт — це надійне досить потужне обладнання, необхідне для забезпечення стабільного електроживлення будь-яких пристроїв в приватному будинку, особняку, господарстві і так далі.

 

Потужність

Перед покупкою будь-дизельної електростанції потрібно визначити потужність усіх підключаються до неї споживачів. Пам'ятайте, що сумарна потужність всіх споживачів або потужність найбільшого споживача не повинні бути такими ж, як максимальна виробляється електрогенератором потужність.

Індуктивні споживачі, до яких відносяться, наприклад, насос, невелика пилорама, різні мотори, компресор потребують при запуску в споживанні підвищеної потужності, далі потужність такого обладнання буде стабілізована. Для розрахунку потужності придбаного дизельного генератора трифазного потрібно встановити потужність всіх підключаються до нього одночасно споживачів. Так, вироблена електростанцією потужність без урахування посилення на старті повинна перевищувати потужність всіх працюючих від неї пристроїв в 3-3,5 рази.

Типи навантажень і пускові струми

Активні навантаження є найпростішими. При таких навантаженнях вся використовувана енергія переходить в тепло. До пристроїв з такими навантаженнями відносяться обігрівачі, лампи розжарювання, праски, електричні плити і так далі. Тут розрахунок потужності генератора простий — для роботи всіх таких споживачів потрібно однакова потужність: якщо потужність всіх споживачів 5 кВт, то досить електрогенератора, який видає 5 кВт.

Реактивними навантаженнями є всі інші навантаження. Вони діляться на ємнісні (наприклад, конденсатори) та індуктивні (наприклад, котушки). У всіх реактивних споживачів електроенергія переходить в тепло, так і, наприклад, на створення електромагнітних полів. Так, міра реактивності — це cosφ. Даний паарметр, як правило, вказується на обладнанні поряд з його потужністю. Для підрахунку «реального» споживання таким приладом потужності необхідно потужність розділити на даний cosφ. Наприклад, якщо вказана потужність 1000 Вт, cosφ 0,7, то прилад реально споживає 1428,5 Вт. На це потрібно звертати увагу при підрахунку потужності підключається до дизельного трифазного генератору обладнання.

Додатково слід виділити, що кожен генератор також володіє своїм cosφ, який також потрібно враховувати. Так, для роботи вищевказаного приладу необхідний електрогенератор (з cosφ, наприклад, 0,8), який видає 1785,7 Вт.

Будь-який електричний мотор під час запуску споживає у кілька разів більше електроенергії, ніж при роботі. На це також треба звернути увагу при виборі трифазного дизельного генератора.

 

Дизельний мотор електрогенератора

Пам'ятайте, що ресурс роботи встановленого дизельного мотора визначає період роботи електростанції, оскільки час напрацювання на відмову самого блоку генератора електрики в кілька разів більше, ніж двигуна.

Дизельні двигуни володіють підвищеним ресурсом роботи. До переваг такого мотора відноситься ощадливе споживання пального (якщо порівняти з бензиновими аналогами).

трьохфазний Дизельний генератор раціонально придбати, якщо:

Генератор буде використовуватися, як основне джерело електрики тривалий час.

Якщо у вас вже є обладнання, яке працює на дизелі (не доведеться купувати різні типи палива).

 

Генератор електрики і його типи

Генератор електрики або альтернатор потрібно для вироблення електричного струму. Так, трьохфазний дизельний генератор підійде для харчування як однофазних пристроїв на 220 В, так і трифазних на 380 В, оскільки практично на всіх таких електростанціях є панелі з відповідними різними розетками (іноді можуть стояти клемні колодки).

Варто відзначити, що при підключенні до трифазного генератору однофазних споживачів може виникнути невелика проблема, яка називається «перекосом фаз». Щоб цього не виникло слід дотримуватися двох простих правил:

Споживана потужність підключається до електрогенератори однофазного навантаження не повинна бути більше 1/3 від трифазної потужності генератора. Наприклад, для живлення однофазного обігрівача на 3 кВт підійде трьохфазний дизельний генератор, потужність якого не менше 9 кВт.

Якщо є декількох однофазних навантажень, то різниця в їх використовуваної потужності не повинна бути більше 1/3 «перекосу фаз». Тут «перекіс фаз» — це та ж 1/3 з першого правила.

Також генератори ділять на асинхронні і синхронні. Синхронний альтернатор має більш складну конструкцію, асинхронний — більш просту. Варто відзначити, що обидва ці типи генераторів відрізняються можливостями. Наприклад, синхронні моделі простіше переносять високі пускові перевантаження, дають більш «чистий» струм. Асинхронні ж моделі в силу порівняльної простоти своїй конструкції більш стійкі до замикань, краще підійдуть для підключення електричних зварювання.

Додатково слід виділити, що більшу перевагу мають ті альтернаторы, які не оснащені щітками, оскільки їм не треба обслуговування.

Як правило, всі трифазні дизельні електрогенератори на 5-10 кВт мають клеми на 12 В, які дозволять швидко зарядити акумуляторну батарею.

 

Особливості трифазного дизельного генератора електрики

Рівень шуму. Будь-яка електростанція створює шум. Чим більше шуму, тим менш комфортно користувачеві. Шум протягом тривалого часу може завдати шкоди нервовій системі, ось чому потрібно передбачити різні заходи захисту від виробленого дизельним генератором шуму. Для цього можна встановити різні шумопоглинаючі пристосування або купити трьохфазний дизельний генератор зі спеціальним шумопоглинаючим корпусом.

Час роботи без дозаправок. Цей параметр безпосередньо залежить від ємності встановленого на дизельному трифазному генераторі електрики паливного бака, найбільшого витрати обладнанням пального.

Система охолодження. У дизельному трифазному генераторі на 5-10 кВт, як правило, встановлена повітряна охолоджувальна система.

Трьохфазний дизельний генератор такого типу, залежно від моделі, запускається ручним стартером(потрібно потягнути за спеціальний шнур) або електричним стартером (поворотом ключа або натисканням на спеціальну кнопку). Деякі моделі трифазних дизельних генераторів з електричним стартером можуть запускатися дистанційно пультом ДУ, який з'єднаний з електрогенератором.

Варто відзначити, що електростартер в дизельному трифазному генераторі — це обов'язкова умова при установки блоку автокерування генератора, який проводить автоматичний запуск і зупинку електрогенератора без участі користувача.

Додаткові дані дизельні генератори на 380 Вольт можуть комплектуватися колесами (2 або 4 колеса різних типів), рукоятями для більш комфортного транспортування обладнання (знімними, що складаються, простими).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner