Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Стружковідсоси

Аспіраційні установки (стружковідсоси) — це обладнання, яке призначене для видалення різної промислової пилу, стружки, різних тирси. Система аспірації застосовується для підключення до деревообробним і металообробним верстатів, що використовується під час випуску на підприємстві алюмінієвих, пластикових, дерев'яних та інших деталей. Аспіраційні установки також часто встановлюють на підприємствах, які виробляють різні будівельні матеріали, обробляють камінь, випускають харчові продукти і так далі.

Аспіраційні системи володіють різними потужностями застосовуваних електричних двигунів, оснащені мішками і резервуарами різного об'єму, тому перед тим, як купити стружкоотсос дізнайтеся значення цих параметрів.

Стружкоотсос — це різновид звичайного промислового пилососа. Аспіраційна установка під час роботи не потребує застосування витяжної вентиляції, що дозволяє проводити заплановані роботи на відкритому повітрі, місцях, які мало пристосовані для таких робіт.

Аспіраційна установка дозволяє видалити частинки пилу і стружки, розміри яких, найчастіше, починаються з 5 мкм.

Головні відмінності між різними моделями стружкоотсосов в потужності моторів, матеріалі та кількість встановлених фільтрів, обсязі та кількості використовуваних пилозбірника. Основною характеристикою при виборі аспіраційної установки є її продуктивність, яка полягає в потужності електричного двигуна і витрату повітря за одиницю часу. Слід звернути увагу і на діаметр і кількість патрубків, розрідження повітряного потоку на виході і швидкість цього повітряного потоку.

На думку фахівців, найважливішими позитивними якостями аспіраційних установок є:

  • Висока мобільність. Стружкоотсос можна запросто перенести чи перевезти (якщо встановлені коліщатка або в розібраному вигляді) з місця на місце.
  • Збереження досить теплої повітряної маси в приміщенні використання установки, адже основна система вентиляція при роботі стружкоотсоса не працює.
  • Простота установки, монтажу і експлуатації обладнання.
  • Легкість і висока швидкість очищення і заміни мішків для збору пилу.
  • Простота очищення фільтрів, легкість з заміни.
  • Універсальність, можливість підключати аспіраційну установку безпосередньо до самих різних моделей і типів верстатів.

Как правило, стружкоотсосы устанавливают для работы в сравнительно небольших цехах и мастерских, где нет много отходов. В этом случае уровень очистки воздуха будет выше 99%, сбор же стружки и пыли проводится в специальные накопительные мешки. Более мощные аспирационные установки могут запросто обеспечивать продуктивность работы до 7000 кубометров воздуха в час. Такие стружкоотсосы оборудованы мешками, объемы которых достигают нескольких сотен литров.

Для индивидуального применения аспирационной установки в малых целях и на небольших предприятиях вполне достаточно стружкоотсоса, мощность которого от 0,5 до 1,5 кВт, продуктивность работы 1000 кубометров. Стоит отметить, что для обеспечения необходимой производительности и работоспособности аспирационной установки не рекомендуется увеличивать расстояние от системы аспирации до станка больше, чем на 2 метра.

Любая аспирационная установка, кроме больших мешков для накопления отходов, оборудована специальным пылевым / пылевыми вентиляторами, которые, как правило, установлены в корпусе стружкоотсоса. Также на системе аспирации установлены произведенные из качественных антистатических материалов большие фильтра, которые, как правило, закреплены на корпусе устройства. Во время работы аспирационной установки поток воздуха втягивает различные отходы производства и пыль, затем подает их в установленные пылесборник. Потім повітря переміщається далі і виходить назовні відмінно очищеним, оскільки проходить через систему фільтрів.

Перед тим, як купити аспіраційну установку, дізнайтеся про виробника обладнання, гарантії на стружкоотсос, додаткові можливості техніки, наявності комплектуючих.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner