Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Токарні верстати по металу

Токарний верстат по металу – це металорізальне обладнання, призначене для обробки заготовок шляхом зняття з них стружки при точінні. У процесі токарної обробки ви можете отримати: диски, осі, цапфи, фланці, гайки, муфти, а також кільця і вали і багато інших деталей.

Токарні верстати для обробки металу

Токарний верстат по металу — це пристрій, яке є досить функціональним і володіє невеликими габаритами. Токарний верстат для обробки металу незамінний для проведення різних робіт в майстернях з ремонту автомобілів, на різних невеликих фабриках і так далі.

Завдяки невеликим розмірам токарний верстат для обробки металу можна легко розмістити на обмеженому робочому просторі. Варто відзначити, що токарний верстат по металу забезпечує дуже високу точність обробки. Також обладнання є дуже простим при щоденній експлуатації.

Пристрій для настільної установки підходить для якісної обробки деталей і заготовок невеликих розмірів. Токарний верстат для обробки металу дає можливість проводити нарізку різьби (внутрішньої і зовнішньої), займатися торцевій підрізуванням різних заготовок, розточування всіляких отворів, виточку різних канавок і так далі.

Невеликі агрегати цього типу досить популярні, оскільки є надійними і багатофункціональними пристроями. Функціональність токарного верстата по металу можна запросто розширити за рахунок установки різних додаткових комплектуючих, вибір яких сьогодні величезний.

 

Конструкція та принцип роботи токарного верстата по металу

Токарний верстат по металу має невеликі розміри, але є досить складним механізмом. Він має такі основні елементи, як міцна станина і супорт. Станина необхідна для забезпечення основи для інших вузлів даного пристрою. Супорт потрібно для утримання і високоточного пересування обробляє деталь інструменту. Таким інструментом для токарного верстата по металу може бути різець, зенкер, свердло і так далі.

Перед початком проведення робіт заготівля монтується на передній бабці, яка обладнана шпинделем. Задня бабка токарного верстата по металу необхідна лише для кріплення довгих заготовок. Для запобігання вібрації застосовують спеціальні люнети різних діаметрів. Переміщення супорта здійснюється за допомогою ходового вала і наявних передавальних механізмів.

Вага настільних моделей токарних верстатів по металу — від 13,0 до 100,0 кг. Вага залежить від призначення обладнання. Потужність таких пристроїв — у межах 400 Вт. Варто відзначити, що напівпрофесійне устаткування може мати потужність 1000 Вт. Такі пристрої є комбінованими.

Дане устаткування може працювати як від однофазної, так і від трифазної електричної мережі. Все залежить від потужності обладнання.

Для правильного вибору даного пристрою потрібно визначитися з масштабом і типом проведених на ньому робіт. Також необхідно враховувати темп проводяться на токарному верстаті по металу робіт та загальну площу планованого виробництва.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner