126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Вібратори глибинні і майданчикові

Глибинний вібратор для бетону — це пристрій, який застосовують під час створення будь-яких бетонних і залізобетонних блоків, для якісного ущільнення бетону під час монолітного будівництва.
Обладнання дозволяє істотно збільшити продуктивність роботи робочої сили, дає можливість за короткий період побудувати будівлі різної складності і форм.
Робота глибинного вібратора по бетону
При роботі з таким вібратором слід занурити в бетонну суміш встановлену на обладнанні вибробулаву. Діаметр такої вібробулави може бути від 25 до 100 мм. Діаметр вібробулави підбирається в залежності від наявної форми з бетоном, ступеня армування бетону.
Після занурення вібробулава створює механічні коливання, які розріджують суміш і дозволяють їй рівномірно розподілиться по об'єму форми.
При зшиванні свіжих шарів бетону, потрібно занурювати вібратор з діаметром не менше 100 мм в попередній шар. Так, ви отримаєте міцну зв'язку між різними шарами бетону, при цьому поява тріщин, руйнування структури бетону практично виключені. Під час виробництва залізобетонних конструкцій вібратор дозволить рівномірно розподілити суміш між арматурою і поверхнею.
Для ефективного використання вібратора по бетону слід вірно визначити зону дії пристрою, вибрати відповідний діаметр вібробулави. Зона дії вібратора визначається діаметром булави, помноженого на 10. Приміром, коли використовувати вібратор з малою потужністю, при зануренні швидкість обертання значно знизиться і зона дії зменшиться. Це призведе до втрати якості і зниження продуктивності.
Вибір глибинного вібратора для бетону Для початку слід визначити складність робіт, що проводяться. Потім необхідно ознайомитися з параметрами глибинного вібратора, врахувати умови, в яких буде працювати і зберігається вібробулава пристрою. Різні моделі глибинних вібраторів відрізняються видом встановленого приводу, мають різні напрями призначення. Так, є вібратори для бетону з механічним, дизельним, електричним і бензиновим мотором. Продуктивність праці та якість встановленої вібробулави визначається кількістю циклів, що вона виробляє. Варто зазначити, що для бетону рекомендується брати з частотою кручення в 3000-6000 обертів за хвилину. Особливо важливо враховувати цей показник при роботі з армованими бетонами, де розчин повинен повністю розподілиться між арматурою. Типи вібраторів по бетону Є глибинні (внутрішні) вібратори для бетону, які слід опускати в розчин бетону розчин. Таке обладнання передає допомогою вібрації корпусу. Є зовнішні вібратори по бетону, які слід кріпити до опалубки за допомогою спеціальних болтів або інших пристосувань. Такі пристрої передають коливання допомогою опалубки. Існують поверхневі вібратори для бетону, які ставлять на покладену бетонну суміш. Така техніка передає вібрації за допомогою робочої площадки. Робота з глибинним вібратором по бетону Для того, щоб не пошкодити наявну обшивку, категорично забороняється торкатися глибинним вібратором по бетону до встановленої опалубки. Є тільки одне виключення — на вибробулаву пристрою одягається спеціальний захисний ковпак. Не рекомендуется применять любой глубинный вибратор на высоте, которая превышает 1 км над уровнем моря. Оптимальной для работы оборудования температурой воздуха является значение в 20°С. Допускается небольшая разница в градусах, но без большого перепада температур. В противном случае могут возникнуть сбои в работе. Глубинные вибраторы для бетона можно применять как в закрытых, так и в открытых помещениях. В закрытых помещениях должна быть хорошая вентиляция. Во время работы требуется непрерывно следить за перепадами температур воздуха (они должны быть незначительными). Это позволит вибробулаве работать продуктивно и долго. Вибробулава изымается из бетонного раствора постепенно. В противном случае возможно попадание воздуха в бетонный раствор на освобождаемый участок. Во время погружения вибробулавы в любой бетон, длина булавы со шлангом должна быть такой, чтобы доставать до низа формы с бетонным раствором.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner