Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Акумуляторні шуруповерти (дрилі)

Як вибрати акумуляторний шуруповерт в інтернет магазині.

А в чому перевага цього інструменту?
Типові приклади використання:

- Можливість експлуатації в знеструмленому приміщенні (початковий етап будівництва).
Першим кроком при зведення нового об'єкту є встановлення тимчасового огородження. Стовпи опори встановлені, ніж тепер закріпити сотні відрізаних під розмір дощок?
Розеток немає і живити дриль просто ніде. Можна піти по шляху "складно і довго", взявши в руки викрутку. Але самим розумним буде застосування акумуляторної дрилі-шуруповерта, з допомогою якої час на установку скоротиться в десятки разів.

- При частій зміні робочого місця і необхідність постійного пересування по монтажному майданчику. Не прив'язуючись до розетки будівельник-обробник може в одному кінці приміщення розмішати клей для плитки, а в другому приступити до фіксації гіпсокартонних плит або демонтажу конструкції.

- На висоті, особливо тримаючи тривалий час інструмент над головою. Шнур живлення не заважає; не потрібно думати як і на чому закріпити котушку з кабелем.

- Робота в сирому приміщенні. Хоч таке зустрічається не часто, але саме пристрій, що працює від низької напруги дозволить виконати безпечне свердління або закручування.

Кращий акумуляторний шуруповерт. Порівнюємо характеристики.

В магазинах можна побачити десятки виробників, причому у деяких (AEG, Makita, Metabo) за кілька лінійок. Широкий діапазон цін (різниця між бюджетною моделлю та індустріальної становить три і більше вартості) може утруднити вибір. На що звертати увагу при покупці?

Мінімальний набір функцій.

Найбільша кількість продажів припадає на моделі у яких:
- Дві швидкості обертання. З мінімальними оборотами для вкручування / викручування кріплення за допомогою біт і насадок; роботи з малими торцевими головками. З максимальними, для отримання отворів.
- Реверс. Дозволяє змінити обертання вала (напрямок), для виконання дій протилежних основним: викручування шурупів при розбиранні дерев'яних або гіпсокартонних конструкцій; витягування застряглого в товщі матеріалу свердла; нарізка лівої різьби (і для таких цілей використовують акумуляторний шуруповерт).
Зручно якщо положення перемикача змінюється рухом великого і вказівного пальця, не перекладаючи інструмент в іншу руку.

- Багатоступінчате регулювання крутного моменту.
Що дає трещоточный механізм з цифрами на кільці?
Спробуйте вкрутити викруткою саморіз у гіпсокартон, соснову та дубову дошку. Відчуваєте наскільки збільшується необхідне зусилля для дуба? Без цієї регулювання інструмент просто вминал б його в м'яку поверхню, залишаючи після себе в кращому разі поглиблення, а в гіршому, проходячи наскрізь.
При облаштуванні настилу навпаки, кріплення сідає так, щоб капелюшки не заважали при ходьбі (не зачіпали за взуття) і були втоплені.
Крім цього регулювання крутного моменту допомагає уникнути зриву шліца і повного зрізання головки самонаріза, при укрученні в твердий матеріал.

На що ще дивиться майбутній покупець?

Крутний момент. 
Цей параметр цікавить майбутнього власника, у першу чергу, після того як він визначився з вольтажем батареї. Від показника залежить з яким максимальним діаметром кріплення зможе працювати дана модель. 
Якщо максимальний діаметр саморізи по дереву дорівнює 6 мм (ці дані пишуть в паспорті), то на практиці це означає, що даний акумуляторний шуруповерт, в оптимальних для себе умовах, здатний кілька годин закручувати такі шурупи.
При обертанні дрібного кріплення час роботи збільшиться, а з більш товстими батарея буде розряджатися швидше.

Патрони для фіксації оснащення. 
Всі пристрої оснащені швидкозатискний безключовим патроном. Він набагато легше «побратима» в якому затискання свердла відбувається з ключем. І це зручно: 
- не треба діставати і ховати ключик в кишеню;
- прив'язувати його ізолентою до мережного кабелю;
- регулярно спускатися з драбини у випадку його падіння.

Бувають декількох класів, від розміру зажимаемых свердел: до 10, 13 та 16 мм. Цей діаметр і визначає можливості інструменту при свердлінні металу.
Робота з більш м'якою деревиною дозволяє застосовувати свердла з збільшеною робочою частиною, наприклад перовые; а пильні, твердосплавні, алмазні та ін. коронки допомагають майстру отримати отвори ще більших розмірів.

Деякі акумуляторні шуруповерти мають можливість швидкого зняття патрона і установки біти, свердла та іншої шестигранною насадки безпосередньо в битоприемник. Це дозволяє використовувати їх у вузьких, тісних місцях і простінках, адже його довжина значно зменшується, а іноді міліметри мають значення.

Електронний гальмо двигуна. 
Іноді потрібно щоб інструмент припинив обертання оснащення відразу після звільнення курка. Припустимо майстер бачить, що кріплення перетягується або потрібно терміново відкласти інструмент в сторону, для виконання іншої дії. Це не тільки економить час, але і підвищує безпеку: обертається ріжуча, пиляльний або шліфувальна насадка може завдати шкоди як працюючого, так і поверхні.

Стійкість конструкції. 
Не така вже й дрібниця для тих хто проводить дії на даху. Виконання хорошого акумуляторного шуруповерта передбачає високий граничний кут стійкості. 
Центр тяжіння будь-якої моделі дещо зміщений вперед (масивний редуктор, патрон, виступаюча вперед оснащення). При роботі на висоті, виконуючи покрівельні роботи, зручно коли пристрій можна швидко поставити на поверхню. При великому ухилі це виконати неможливо, а ось при схилі даху до 20° значно полегшує дії фахівця.
Підхоплення стоїть шуруповерта сподручней лежачого.

Побутовий чи професійний? Відмітні особливості.

Чітку грань, що відрізняє інструмент для будівельних бригад від моделі для епізодичного використання на дачі або в гаражі, провести неможливо. Ергономіка, вбудовані функції, комплектація ніяк не є мірилом, а закладений ресурс роботи і здатність щодня виконувати одноманітні дії на знос неможливо оцінити поглядом.
Користувач, при виборі, орієнтується на ціну, сформовану репутацію виробника, відгуки на форумах і т. д.
Якісні недорогі акумуляторні шуруповерти випускають: Sturrm, Енергомаш", Vega, Дніпро-М, Союз, Vitals, Интерскол. Проміжне положення займають: Yato, Stanley, Black&Decker, Ryobi, DWT. У рейтингу лідерів ринку серед професіоналів виступають: AEG, Makita, Metabo, Milwaukee.

Габаритні розміри. 
Сучасні, завжди потужніше, витриваліше, легше, компактніше ніж моделі попередніх лінійок, завдяки появі нових матеріалів і впровадження технологій.

Стійкість професійних.
Домашні майстри цінують і бережуть свій інструмент. У будівельних бригадах все трохи інакше. Найманий працівник трохи жорсткіше ставиться до техніки, і його можна зрозуміти, для нього це знаряддя для добування грошей. 
Інструмент може падати, не тільки зриваючись з пояса, а й з драбини і навіть даху. Здатність стійко переносити удари і поштовхи відрізняє профі модель від створеної для дому (частково це вирішують установкою на виступаючих елементах корпусу гумових елементів демпфуючих поштовхи).

Час на зарядку. 
Залежить від батареї (нікель або літій). Обробники та покрівельники воліють Li-Ion, адже їм доводиться міняти акумулятор кілька разів за день (кріплення великої довжини і діаметра здатний швидко витрачати заряд). Плюс можливість швидкої реанімації підзарядкою. Літієвий, навіть після десятихвилинної “заправки”, нетривала, але буде бадьоро крутити як новий. Нікель-кадмиевый і після півгодини заряджання все ще буде млявим і повільним.
Акумуляторні шурупокрути для дому не обов'язково володіти такою можливістю. Майстер, знаючи про майбутню роботу може зарядити його заздалегідь, а збираючи кухонні меблі на дрібних шурупах складно вичерпати весь ресурс.

Для професійної моделі важливо бути:
- Легкої. Сприяє більш тривалій роботі без ознак втоми і відтягування руки. При стельових роботах з витягнутими кінцівками кожен зекономлений грам - перевага.
Потужною. Додасть можливості при роботі з великими саморізами.
- Компактний. Щоб при роботі з кріпленням в обмежених місцях, не вдаватися до ручного докручиванию звичайною викруткою.
- Бесщеточной. Не потрібно витрачати час на сервісні заходи.
- Системною. Зручно коли весь інструмент одного бренду використовує один тип батареї (а професіонали зазвичай є прихильниками однієї торгової марки). І це не тільки Makita, існують системи Ryobi One+, Einhell Power X-Change system і т. д.

Додаткові переваги найкращих:

- Бульбашковий рівень, вмонтований в корпус, дасть чітку «горизонтальність» чи «вертикальність» при свердлінні (не всім вдається тримати інструмент, «на око», строго перпендикулярно поверхні).
- Магнітна майданчик, внизу, дозволяє зафіксувати кілька біт або шурупів на корпусі, без страху їх втратити. Варіант тримати їх зубами не розглядається.
- Петля в нижній частині. Вбереже від випадкових падінь; не дасть травмувати знаходяться внизу людей при роботі на висоті; дозволить повісити його на пояс.
- Світлодіодне підсвічування. Освітить простір усередині шафи або закритої конструкції.
Кобура на пояс. Знайде місце інструменту, коли потрібна його заміна на інший. Закрутив, поклав у кобуру, взяв у руки перфоратор.
- Слайдерный тип конструкции аккумулятора. Нажатие одним пальцем выталкивает батарею на пару сантиметров вперёд. Очень удобно при перезарядке.
- Комплектация. Может содержать биты, удлинители, свёрла, угловые адаптеры, гибкие валы в комплекте.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner