Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Лобзикові верстати

Лобзикові верстати необхідні для оперативної порізки деревини різної товщини. Порізана за допомогою електричного лобзикового верстата деревина має відмінну якість обробки поверхні. Завдяки лобзиковому верстата обидві руки оператора залишаються вільними і потрібні для подачі оброблюваної заготовки. Це дає можливість проводити порізку неймовірно точно. Також можна запросто вирізати різні навіть найскладніші вигини. Варто зазначити, що сьогодні купити лобзиковий верстат не складе праці. Лобзикові верстати настільного типу також дуже популярні в усьому світі за рахунок високого ступеня безпеки оператора при роботі з даними електрообладнанням.

Є ряд основних параметрів і характеристик, завдяки яким ми зможете легко вибрати і купити лобзиковий верстат, який ідеально підійде для проведення намічених вами робіт.

Товщина заготовки, яку можна обробляти лобзиковым верстатом. Варто пам'ятати, що навіть порівняно невеликий настільний лобзиковий верстат може запросто порізати деревину, товщина якої досягає 50,0 мм. Так, більш потужні і габаритні лобзикові верстати запросто впорається з різанням заготовок з деревини товщиною до 100,0 мм.

Стіл лобзикового верстата. Стіл, яким обладнаний лобзиковий верстат може бути проведений як з міцного литого металу, так і з пресованого металу. Обидва варіанти є стійкими до зносу при частій тривалої експлуатації, не піддаються корозії. Незалежно від обраного вами варіанту столу лобзикового верстата він повинен бути дуже рівним, плоским і жорстким.

Як правило, стіл лобзикового верстата можна самостійно нахилити. Це дуже зручно, якщо є необхідність робити косі пропили. Безліч моделей лобзикових верстатів обладнані столами, які також можуть підніматися і опускатися. Це також дуже важливо, оскільки дозволяє використовувати під час роботи різні частини різального полотна, що веде до збільшення періоду його напрацювання на знос.

Виліт полотна лобзикового верстата. Це відстань між стійкою ззаду наявного столу і самим ріжучим полотном. Даний параметр визначає найбільшу можливу ширину розпилу, яку ще називають «пропускною здатністю» лобзикового верстата. У лобзикових верстатів порівняно невеликих розмірів виліт становить приблизно 380,0 мм або менше. У досить великих лобзикових верстатів ця величина може досягати 600,0 мм.

Який би варіант ви не вибрали, завжди буде можливість повернути встановлене ріжуче полотно на кут від 40 до 90°, що дозволяє легко вести оброблювану заготовку при її подачі в деякому віддаленні від стійки.

Електричний мотор лобзикового верстата. Асинхронний електродвигун невеликих розмірів і потужності близько 100 Вт встановлюється на лобзиковом верстаті середнього розміру. Він може запросто розвивати швидкість руху пилки приблизно 1600 ходів за 1 хвилину. На ряді моделей електричних лобзикових верстатів є можливість самостійно встановити різні швидкості переміщення пилки.

Довжина ходу пилки лобзикового верстата. Цей параметр показує відстань вертикального переміщення пільного полотна. Так, якщо постійно пиляти лише дуже тонкого матеріалу, то швидше затупиться невелика частина пилки, розташована безпосередньо над встановленим столом. Для більш ефективного використання всієї довжини наявного ріжучого полотна, можна під оброблювану заготовку періодично підкладати фанеру товщиною близько 18,0 мм або шматок ДСП. Якщо стіл може рухатися вгору і вниз, то робити цього не потрібно.

Натяг пилки. Пилки, якими обладнані лобзикові верстати досить тонкі, ось чому вони повинні бути натягнуті досить сильно. Пилка під навантаженням під час проведення розпилу не повинна згинатися. На ряді моделей лобзикових верстатів механізм, який відповідає за натяг пилки можна відрегулювати в залежності від розміру самого пильного полотна.

Огорожу полотна. Це пристосування, яке потрібно для підвищення безпеки оператора під час роботи. Таке огородження дуже просте і, як правило, являє собою 1 або 2 прута з міцного дроту. Також воно може бути зроблено у вигляді екрану з високоміцної пластмаси. Захистить огорожу пальці оператора від контакту з ріжучим полотном. Варто зазначити, що при правильній подачі оброблюваної заготовки цього і так не станеться.

При різанні товстої деревини настільний лобзиковий верстат найчастіше застосовують без огорожі, тим більше що для ряду моделей огорожа не йде в комплекті, його можна докупити додатково.

Притискний пристрій потрібно для запобігання вібрації досить тонкого оброблюваного матеріалу. Це не дає заготівлі підводитися зі столу під час обробки. Притискний пристрій являє собою спеціальну міцну підпружинену планку, яка автоматично піднімається оброблюваної заготівлею під час її подачі.

Видалення тирси. Більшість моделей якісних настільних лобзикових верстатів мають встановлену ззаду полотна спеціальну трубку, яка потрібна для очищення стола від які образовуються при пилянні тирси. Так, під тиском проводиться подача повітря, який оперативно здуває тирса, що знаходяться на лінії різу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner