126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Стрічкові пили по металу

Стрічкові пили по металу — це спеціальне потужне обладнання для розпилювання металу, пластику, а також будь деревини і деревосодержащих плит, пінопласту і багатьох інших міцних матеріалів. Ця техніка найчастіше застосовується в різних цехах і майстернях, під час ремонту, будівництва, монтажу, обробки і так далі.
Деякі стрічкові пили по металу можуть запросто нарізати різні заготовки для подальшої обробки на токарних танках. Ріжучим елементом таких пилок є спеціальне пиляльне полотно, замкнутий в кільце і одягнене на міцні шківи. Дані шківи обертаються з великою швидкістю, що дозволяє швидко і точно нарізати метал.
Переваги стрічкової металлорежущей пили Стрічкова пила по металу дає можливість провести розпилювання матеріалів різними способами. Пристрій пиляє деталі з різними товщинами (як правило, до 460 мм). Під час експлуатації стрічкової пилки утворюється мало відходу. Варто зазначити, що використання такої стрічкової пилки дозволить домогтися максимальної чистоти і точності різу. Розрізані стрічковою пилкою по металу деталі, як правило, не вимагають подальшої обробки або шліфування. Це металообробне обладнання відрізняється великим ресурсом роботи, не потребує постійного складному технічному обслуговуванні. Також таку стрічкову пилку легко використовувати. Для експлуатації обладнання не потрібні спеціальні навички, потрібно лише пам'ятати і дотримуватися всіх запобіжних заходів. Параметри стрічкової пилки по металу Стрічкова пила по металу, як правило, має горизонтальну конструкцію. Так, обладнання має стіл-підстава з міцного металу. На цьому столі є лещата, необхідні для надійної фіксації заготовки. Також стрічкова пила має рухому раму. Сама заготівлі при розпилюванні нерухома, рухаються тільки шківи з пиляльним полотном. З допомогою електричного інструменту можна запросто зробити прямий або косий рез заготовок різного профілю. Також багато моделей мають систему подачі змащувальну охолоджуючої рідини, що необхідно при різанні дуже твердих металів. Така система запобігає перегрів пильного полотна і самої заготовки. Також завдяки системі СОЖ видаляється стружка. Головною відмінністю стрічкової пилки по металу є дуже висока потужність електричного мотора і набір можливостей, які розширюють сферу її застосування. Приміром, стрічкова пила по металу може різати навіть графіт. Це стає можливим завдяки наявному на спеціальному обладнанні регулятору швидкості переміщення пільного полотна. Так, майстер може підібрати оптимальні параметри для розпилу конкретних матеріалів, що володіють певними властивостями. Головним параметром стрічкової пилки по металу є максимально можливий діаметр оброблюваної деталі. найпотужніші стрічкові пили може різати метал завтовшки до 460 мм. Також при виборі даного електричного інструменту зверніть увагу на його якість збірки, можливість розширити функціонал обладнання (наприклад, встановити систему СОЖ), зручність управління верстатом.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner