Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Фуговально-рейсмусові верстати

Якщо ви плануєте працювати тільки з попередньо обробленим матеріалом, то варто купити рейсмусовий верстат. При частій роботі з необробленим матеріалом в цехах і майстернях слід купити фуговально рейсмусовий верстат. Ціна верстата хорошої якості порівнянна з вартістю окремо придбаних простого фугувального верстата і рейсмуса, але при цьому ви заощадите багато місця, купивши всього один виріб. Також обладнання комбінованого типу буде відмінно справлятися з виконанням відразу двох функцій.

Фуговально-рейсмусовий верстат — це высокопродуктивноеэлектрическое обладнання, яке потрібно для якісної обробки деревина після її розкрою на потрібні оператору елементи.

Він верстат дозволяє усунути з заготівлі різні нерівності і покоробленность. Принцип роботи верстата вельми простий: проводиться з'їм деякого шару деревини з метою згладити поверхню оброблюваної заготовки. Фуговально-рейсмусовий верстат відмінно справляється з усуненням всіляких дефектів заготовки з деревини, наприклад, деформації. Також верстат дозволяє надати заготівці необхідну форму і необхідні габарити.

Варто зазначити, що сьогодні можна легко купити фуговально-рейсмусовий верстат від різних відомих виробників обладнання. В залежності від завдань використовують різні типи верстатів, які поділяються на спеціалізовані та об'єднані.

Будь-який верстат складається з високоякісної станини і міцного робочого столу. Робочий стіл верстата проводиться з литого високоміцного металу або з пресованого не менш якісного металу. Обидва типу матеріалу, що застосовуються для виготовлення столу фуговально-рейсмусового верстата є стійкими до корозії і зносу.

Особливості фугувального рейсмусового верстата

Так, одна частина наявного на фуговально-рейсмусовий верстат робочого столу є подає, інша його частина цілодобово. Між цими частинами верстат має встановлений спеціальний ножовий вал з дуже гострими, стійкими до зносу при тривалому частому використанні ножами. Оператор поміщає необхідну заготівлю і починає її просувати. У ряді моделей подача може здійснюватися автоматично. Встановлені на валу ножі обертаються за рахунок наявного електричного мотора і виробляють зріз матеріалу заготовки на зазначену оператором глибину.

Варто відзначити, що фуговально-рейсмусові верстати, в залежності від виробника і моделі обладнання, розрізняються кількістю ножів. Фуговально-рейсмусовий верстат обладнаний валом з не менш ніж трьома високоміцними ножами. Необхідно пам'ятати, що чим більше встановлено ножів, тим вищою буде якість обробленої поверхні заготовки на виході.

Фуговально-рейсмусовий верстат — це можливість швидко зняти стружку до певної оператором товщини.

Установка висоти наявного ножа проводиться за допомогою спеціальних кріпильних гвинтів по лінійці, яка розміщена безпосередньо на корпусі. Пам'ятайте, що перед тим, як використовувати верстат в якості рейсмуса, необхідно попередньо отфуговать оброблювану заготовку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner