Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Стрічкові пили

Стрічкові пили по дереву — це надійне пиляльне пристрій, призначений для швидкого і точного розпилювання деревини, різного пластику і ряду інших міцних матеріалів.

Дане обладнання використовується при виробництві різної меблів, під час монтажу, ремонту, обробки, будівництва і так далі.

В якості ріжучого елемента в стрічкової пилки по дереву виступає спеціальна високоміцна пиляльне полотно, яке під час встановлення обладнання замикається в кільце і далі одягається на спеціальні міцні шківи. Встановлені на стрічкової пилки по дереву шківи обертаються з високою швидкістю.

Переваги стрічкової пили по дереву

Стрічкова пила по деревині дозволять проводити швидку якісне розпилювання матеріалів за різними типами. Також обладнання може запросто пиляти заготовки з різними товщинами (аж до товщини 500 мм). Під час роботи із стрічковою пилкою по дереву утворюється зовсім невелика кількість відходів у вигляді тирси та стружки. Варто відзначити, що завдяки даному устаткуванню ви отримаєте найбільш чистий, точний та рівний різ.

Як правило, розрізані стрічковою пилкою по дереву заготовки надалі, як правило, не потребують будь-якої додаткової обробці і шліфуванню.

Стрічкова пила по дереву має порівняно малим рівнем шуму, не вібрує, що забезпечує максимальний комфорт для працюючої людини з технікою. Також це дуже важливо під час експлуатації стрічкової пили по дереву в майстерні або на фабриці, яка знаходиться дуже близько до житлових будинків.

Дане деревообробне обладнання має високий ресурс роботи, не вимагає постійного технічного обслуговування. Стрічкова пила по деревині дуже проста у використанні. Для роботи на техніці не потрібно мати спеціальних навичок, досить дотримувати елементарні запобіжні заходи.

 

Головні технічні характеристики стрічкової пили по дереву

Як правило, більшість стрічкових пив по дереву мають вертикальну конструкцію. Таке обладнання має міцної масивної високоякісної станиною, спеціальним досить великим горизонтальним робочим столом, який проводиться з міцного металу (стіл має або може мати різні упори для більш комфортної обробки заготовок) і декількома шківами, які знаходяться зверху і знизу (на даних шківах проводиться натягування пильного полотна).

Стрічкова пила по дереву відмінно підходить для проведення різних розрізів, серед яких, прямі, косі, фігурні. Кут розпилу, як правило, до 45º.

Стрічкова пила по деревині відрізняється високою швидкістю обертання встановлених шківів і, як наслідок, високою швидкістю руху використовуваного полотна. Така швидкість потрібна для точної чистої розпилювання деревини будь-яких порід, фанери і різних деревосодержащих плит, пластику, пінопласту і так далі.

В данном станке для резки древесины важной характеристикой является наибольшая глубина пропила заготовки. Сегодня можно запросто купить ленточную пилу по дереву, которая запросто режет детали толщиной от 80 до 500 мм. Наибольшая ширина исполняемого пропила влияет непосредственно на допустимую ширину обрабатываемой заготовки. Стоит отметить, что некоторые ленточные пилы по дереву имеют ширину пропила до 610 мм.

Также обратите внимание на мощность установленного мотора, качество сборки станка, удобство управления оборудованием.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner