126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Інверторні генератори

Інверторні генератори – пристрої з газової, дизельної або бензинової системою, які дають можливість користувачеві перетворити вступник змінний струм випрямляча (220 В) постійна – 12 Ст. Після чого з допомогою пульсацій ємнісних фільтрів напруга трансформується назад. Завдяки цьому вдається отримати електричний сигнал. Він характеризується силою струму і високою точністю.
Дані агрегати являють собою електростанції періодичної напруги, що дозволяє в результаті отримати струм, будь-яких необхідних характеристик. При цьому є можливість отримати регульовані частоти, адже постійна напруга до 12 В генерують акумуляторні батареї, наявні в комплекті.
В першу чергу, пристрої дуже популярні в експлуатації аварійного або резервного джерела електрики для живлення приладів, що вимагають змінного струму силою 220 В. Найчастіше, такі апарати використовуються для підключення холодильника, телевізора, інший високочастотної техніки в заміському будинку, якщо зникла електрика. Також з їх допомогою можна підключити дрилі, електропили на будмайданчиках без напруги 220 В. Цікаво те, що такі агрегати дуже затребувані серед мисливців і рибалок.
В основному дані станції розраховані на несподіване відключення світла. Купуються вони на тривалий час. Термін роботи пояснюється надійністю обладнання, що забезпечують такі фактори, як: Швидкий запуск установки, завдяки спеціальній системі запалювання.
Керування приладами за допомогою автоматичного регулювання, що сприяють мінімальній витраті палива.
Типи інверторних генераторів В залежності від форми сигналу при виході, обладнання поділяються на дві групи різні в ціні: 1. З модифікованою синусоїдою. Забезпечить автономне енергопостачання простих приладів у вашому будинку, таких як телевізор, холодильник, лампи і т. д. Цей варіант буде більш економічним і оптимальним. 2. З чистою синусоїдою. Варіант підійде до більш серйозного призначенням. Переваги: Мале гармонійне спотворення хвилі вихідного струму.
Двигун менше нагрівається.
Рівень шуму в ігрових приставках, аудіо-підсилювачі, сервіс менший.
Зниження зависання комп'ютера і помилок друку.
Надійна робота з апаратами, які можуть нормально функціонувати з модифікованою синусоїда, наприклад: Портативні комп'ютери.
Газові котли.
Лазерні принтери.
Швейні машини.
Лампи денного світла.
Пристрою з мікропроцесорним контролем.
Медичні прилади і т. д.
Дані пристрої мають 3 режими роботи: 1. Тривалий – він передбачає роботу інвертора при номінальних показниках його потужності. 2. Перезавантаження – допускає роботу не більше ніж на 30 хвилин на максимальній потужності, що може перевищувати в півтора рази номінальну. Даний режим може статися під час включення холодильника. 3. Пусковий – необхідна для нормального старту агрегату, а також подолання ємнісних навантажень. Відбувається віддача генератором підвищеної миттєвої потужності протягом пару секунд. Плюси цифрових генераторів Найбільш важливими перевагами агрегатів є їх широкі можливості, що виражаються в перетворенні напруги, а ще швидкодію. Завдяки цьому, вони вважаються кращими у своїй сфері і відмінно сумісні з безліччю різних електроприладів. Дані пристрої придатні для електричних інструментів, побутової техніки та електронного обладнання. Через заміну величезних електромеханічних схем вдалося надати користувачеві ще і компактність. Природно, через всі плюси апарату ціна зростає. Вагомі переваги агрегатів: Компактність, мобільність і легкість. За цими показниками пристрою перевершують інші типи електростанцій в кілька разів.
Висока економічність, що досягається завдяки точному розрахунку частоти обертів двигуна.
Безшумна робота, за рахунок спеціальних глушників і звукоізолюючого корпусу.
Вироблення високоякісної електроенергії.
Довговічність і надійність, завдяки ідеальній пристосованості.
Перечисленные выше преимущества и особенности электростанций с инверторной схемой поможет Вам уверенно заявлять о высоких эксплуатационных, технических и функциональных характеристиках. В итоге можно сказать, что их применения в заведениях медицинского и образовательного профиля или в офисах и частных домах абсолютно оправдано. Устройство легко может обеспечить автономной работу охранной сигнализации, производственных приборов, бытовой техники, электрических инструментов, которые требуют постоянной подачи тока. Также инверторы ценят за срок эксплуатации и безопасную работу. Не забывайте: эклектический сигнал с модифицированной синусоидой отлично подойдет в работе с простыми приборами, а правильная синусоида нужна только для профессионального оборудования. Купить инверторный генератор с доставкой в любую точку Украины: Полтава, Харьков, Киев, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Одесса, Кировоград, Ровно, Чернигов, Сумы, Николаев и другие.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner