126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Зварювальні генератори

Зварювальний генератор — це автономна електростанція, яка призначена для забезпечення безперебійної подачі електрики, так і для підключення зварювальних апаратів.
В основному зварювальні генератори використовують на будівельних майданчиках, при ремонті в полі, в приватних будинках, в сільському і лісовому господарствах. Крім зварювальних робіт, за допомогою генераторів виробляють запуск різних котлів, до них можна підключати домашні електроприлади і навіть чутливе до перепадів напруги обладнання. Також, в якості забезпечення автономності зварювального апарату, їх зручно використовувати в поле для оперативного ремонту вийшов з ладу обладнання.
В залежності від виду палива всі зварювальні генератори діляться на дизельні і бензинові. Так, для тривалої безперебійної роботи чудово підходять дизельні агрегати зважаючи на їх відносної економності в плані витрати палива. Бензиновий зварювальний електрогенератор — ідеальний варіант для нечастого застосування. Такий тип двигуна в пристрої трохи менш вибагливий і більше зручний в обслуговуванні, та й ціна відчутно нижче.
При виборі зварювального генератора, потрібно в першу чергу звернути увагу на всі його функціональні та технічні параметри: генератори з змінним струмом зварювання надійні, конструктивно прості і порівняно недорогі пристрої. Зварювальні електрогенератори з випрямлячем пристрої, які в процесі роботи використовують постійний струм. Дають високу якість зварювання. Їх широко застосовують для роботи зі сталлю. Бувають такі величини струмів зварювання: від 120 до 300 А при навантаженні 60%. Варто відзначити, що чим вище струм зварювання, тим триваліше можна працювати без перерви, значно ширший асортимент матеріалів для зварювання і їх товщина;
інвертори для дугового зварювання — це конструктивно складні, більш дорогі (в порівнянні з аналогами) пристрою, головною перевагою яких є висока якість зварювання. Також ці апарати прості і зручні в експлуатації.
дополнительные характеристики. Сварочные электростанции бывают однофазными и трехфазными, с ручным запуском и электростартером, большим, средним или маленьким топливным баком. Также устройство может обладать такими опциями, как ручки для переноса, колосе для транспортировки, встроенная защита от перегрузок; наличие вольтметра, счетчик моточасов, датчик уровня масла, количество розеток на 220 В, клеммы на 12 В постоянного тока и так далее.
Купить генератор для сварки можно с доставкой по Украине и оплатой любым способом, удобным для вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner