126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Дизельні генератори

Сучасна дизельна електростанція – пересувне або стаціонарне обладнання, завдання якого полягає у виробленні електрики. Установка поєднує в собі дизельний двигун внутрішнього згоряння і електростанцію змінного струму, які закріплені на надійною рами, а ще системи моніторингу та управління. Дизельні генератори призначені для резервування електроживлення на різних підприємствах і промислових об'єктах, а також в котеджах, заміських або приватних будинках. Пристрої використовуються як автономні джерела живлення електрики, якщо ж ні лінії електропередач, а ще требуемы на виробничих територіях, будівельних майданчиках, об'єктах зв'язку і на інших об'єктах.
Основні характеристики виробів Дизель генератори, в залежності від власної потужності, можна поділити на кілька категорій: Невеликі пристрої потужністю 3 – 10 кВт. Вони застосовуються на будмайданчиках, як пересувні джерела електрики, для роботи комунальних служб. А в побутових цілях, обладнання призначається, як резервне джерело електроенергії для невеликих приватних дач або будинків. Як правило, вони мають повітряне охолодження двигуна, тому призначені для короткочасної роботи, не більш ніж 8 годин навантаження без перерви.
Потужні ДГУ (дизель-генераторні установки). Практично завжди таке обладнання оснащене системою рідинного охолодження двигуна. Вони створені для довготривалої безперервної роботи. Потужність дизельних генераторів цього типу буває 10 – 3000 кВт.
Також дизельні генератори поділяються на: Однофазні (220) потужністю в діапазоні 5 – 16 кВт.
Трифазні (380 В) потужністю більше 16 кВт. Їх особливістю є необхідність рівної навантаження на кожну фазу пристрою. Якщо це порушиться, виникне «перекіс фаз», чого потрібно уникати для кращої і довготривалої роботи вашого обладнання.
Дизельні генератори існують відкритого виконання і в капоті (кожусі). Перший вид вважає в монтуванні генератора, двигуна, іншого навісного обладнання на сталевій рамі, що має встановлюватися в обладнаних для цього приміщеннях, де правильно облаштовані системи інженерії, в тому числі вентиляція і відведення вихлопних газів. Генератор в кожусі можна буде легко використовувати під відкритим небом. Дані обладнання можуть комплектуватися системою автоматичного введення резерву. Така система дозволить користувачеві налаштувати апарат так, щоб без участі власника, при зникненні електромережі, запуск агрегату виконувався автоматично. Коли відновиться подача електрики, встановлення зупинить свою роботу. Більш просунуті системи автоматичного запуску дозволяють віддалене управління, використання GSM-обладнання, SMS-інформування, а також моніторинг апарату з допомогою Інтернету. Це означає, що зовсім з будь-якого місця користувач зможе управляти даним агрегатом. За бажанням власника, дизельна електростанція може оснащуватися додатковим паливним баком, а також системою підкачки палива. Обсяг бака може бути від 50 до 1000 літрів, що дозволить помітно збільшити термін роботи пристрою на одній заправці. Мотор – головна частина кожного механізму. Тому при виборі потрібно звернути особливу увагу на двигун в комплектації апарату. Адже моторесурс двигуна визначає термін експлуатації генератора. Найкраще на ринку світу себе зарекомендували такі виробники двигунів для дизельних електростанцій: Deutz (Німеччина)
Yanmar (Японія)
Kubota (Японія)
Volvo (Швеція)
Iveco (Італія)
Perkins (Англія)
Lombardini (Італія)
Doosan (Корея)
Mitsubishi (Японія)
Cummins (Англія)
Ще варто врахувати, що якщо ви плануєте, єдине джерело електроживлення на роботі, щоб він працював довго і безперервно, тоді купуйте дизель генератори з низкооборотными моторами, які виконують роботу при 1500 об/хв. Як правильно встановити електростанцію? Існує два варіанти установки дизельного генератора: в приміщенні або на вулиці. При установці агрегату на вулиці, користувач повинен врахувати: Підготовку площадки під устаткування.
Підходять генератори тільки в шумозахисному всепогодному кожусі.
Систему підігріву, що буде требуема в холодну пору року.
При установці в приміщення, власник повинен обладнати його. Для ДДУ необхідно: Вентиляційні канали, призначені для припливу холодного і виходу гарячого повітря.
Система відводу вже відпрацьованих газів.
Спеціальний промисловий вентилятор.
Заради правильного вибору апарату, необхідно знати для чого саме він вам потрібен і де буде використовуватися, після чого проконсультуватися з фахівцем і вирішити!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner