Бензинові генератори
Бензогенератори
На сьогоднішній день, бензинові генератори є автономними джерелами електроенергії. Вони служать для нормальної безперервної роботи інструментів, що вимагають електрики. Наприклад, це можуть бути ремонтні чи будівельні роботи, а також використовуються під час аварійних робіт. Бензинові генераторні установки так само є джерелами резервного живлення, тому служать для постійного електропостачання дачі, заміського будинку і т. д. За принципом своєї роботи дизельний аналог істотно не відрізняється. Сьогодні користувачам представлений великий асортимент світової продукції, потужність якого становить 0,5 – 22 кВт. Випуск виробів могутніше не раціональний і не економічний. Кожен з генераторів цього типу розрахований на легку транспортування, тому вони невеликих розмірів і відповідно не важкі.
Основні типи БГУ:
Електрогенератори з функцією автозапуску. Якщо напруги пропадає в електричній мережі, тоді він автоматично починає свою роботу.
Бензогенератор в рамі. Суть цього типу вважає у вигляді конструкції виробу. Паливний бак, двигун, перетворювач енергії розташовані на металевому каркасі, що додає чимало надійності.
Бензинові електростанції без рами. Вимагає острожного звернення, але зате набагато легше і компактніше, має ручку, що забезпечує вам комфортне транспортування.
Бензинові міні електростанції. Їх довго використовувати не варто, адже повітряна система охолодження. Являють собою мобільні пристрої не габаритних розмірів і не великої ваги, що ідеально підійдуть в аварійних випадках. Найбільш використовуються рятувальниками, а також туристами, рибалками і т. д.
Автоматичний ввід резерву можна встановити, як додаткову функцію агрегату, природно, за окрему плату.
Двигун – серце електростанції.
Не слід забувати, що крім цих типів, електрогенератори можуть відрізнятися один від одного двигунами. Від його складання і якості практично все залежить, наприклад, термін служби установки. На всі відомі створені агрегати можуть бути встановлені такі двигуни:
- Двотактний двигун – простий в експлуатації. Основні плюси цього виду – економічність і легкий запуск, не дивлячись на погодні умови, але вимагаючи паливної суміші в точних пропорціях. Завдяки складній конструкції – легкі в обслуговуванні.
- Чотиритактний двигун – використовується на виробах, створених для безперервної тривалої роботи. Вони не вимагають сумішей олії з бензином і відрізняються великою потужністю.
Інші різновиди генераторів і їх складових.
Крім різновидів двигунів за кількістю тактів, вони ще відрізняються матеріалом виготовлення циліндрового блоку, кількістю циліндрів, а також розміщенням клапанів.
Для забезпечення енергії періодами, наприклад під час виїздів на природу, риболовлю, полювання – міні бензинові електростанції будуть ідеальним рішенням для вас. Вони мають дуже малим робочим ресурсом, також як і ціною. Апарати з бічним розташуванням клапанів і циліндровим блоком з алюмінію.
Для цілого сезонного використання краще підійде агрегат подорожче з моторесурсом побільше і хорошою потужністю, виготовлений з чавуну. Такі моделі найчастіше використовують для електропостачання невеликих будівель.
На електростанціях генератори бувають:
- Асинхронні – можуть похвалитися невеликою ціною і стійкості до бруду, вологості та їх поганому впливу.
- Синхронні – вважаються єдиними для співпраці з індуктивними споживачами енергії – насосні станції, зварювання і т. д. Вони здатні витримати безліч пускових перезавантажень.
Зверніть увагу! Агрегати також бувають безщітковими, які економічніші через низькі витрати на обслуговування, і щітковими. Електростанції ще можуть бути трифазними і однофазними.
Зробіть правильний вибір!
Перед покупкой бензогенератора, вам предстоит сделать главное правильное решение о том, какая мощность вас интересует! В первую очередь, узнайте, какие требования у потребителей (информацию можно найти в техническом паспорте изделия). После принятия столь важного решения, нужно будет подумать еще о массе факторов, к примеру:
- Характер и тип нагрузок.
- Пусковые токи – при нагрузке превышают в несколько раз номинальные показатели.
- Режим эксплуатации и т.д.
Узнав об этих всех деталях, перейдите к выбору самого генератора! Всё зависит от ваших будущих возлагаемых задач на покупку. Если установка нужна для несложных задач, тогда можно взять бензиновую мини электростанцию с двухтактным двигателем с боковым расположением клапанов и алюминиевым блоком, что идеально подойдет для использования на короткие сроки. Если же вам нужен генератор для электроснабжения постройки или дачи, тогда возьмите надежней и с автоматическим вводом резерва.