126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

Потрібна професійна мотопомпа за доступною ціною? - Daishin вибір фахівців.

Потрібна професійна мотопомпа за доступною ціною? - Daishin вибір фахівців.
У наш час на вітчизняному ринку існує величезний вибір мотопомп. Даний товар вже давно не відноситься до розряду дефіцитного обладнання має широкий вибір моделей як за технічними характеристиками, так і за торговим виробникам. Інший момент, це якість продукції! Серед безлічі брендів як мінімум половина це низько якісний китайський товар з красивою назвою і помітним дизайном. При цьому, даний товар далеко не відноситься до професійного і не розрахований на тривале використання в агресивних умовах. Тут і стає актуальним питання «де купити якісну, професійну мотопомпу?», техніку яку можна використовувати на виробництві, для земснаряда, поливу або щоденного використання. Безперечно кращим двигуном на Українському ринку серед садової та сільгосп техніки є Honda. Японські двигуни більш ніж за п'ятнадцять років зарекомендували себе як витривалі, не примхливі з можливістю роботи в будь-якому середовищі. І ось, здавалося б, проблема вирішена, але ціна на продукцію бренду Honda м'яко кажучи кусається. Безумовно, відмінна техніка і заслуговує поваги, але її вартість не по кишені більшості користувача.
Вихід є!
І так, споживачі які знають толк в мотопомпах і професійно їх використовують знайшли вихід з даної ситуації. Цим рішенням є мотопомпи Daishin. Це висококласна, професійна японська технік, обладнана двигунами Honda, вилитими чавунними крильчатками з хромованим покриттям SIC (карбидокремниевая) класу Profi. Мотопомпи Daishin прості в експлуатації, вони обладнаними спеціальними болтами для очищення корпусу зсередини. Що між іншим не впливає на її сервісне обслуговування, і у випадки потрапляння сміття в крильчатку без праці відбувається процес очищення. Помпи Daishin це в першу чергу професійні автономні джерела водопостачання, які дозволяють за доступні гроші отримати японські якість.
Так само фахівцями Daishin на базі мотора Honda був розроблений власний японський двигун Hard Gear, який не поступається в технічних характеристиках своєму побратимові. Обладнавши модельний ряд мотопомп Daishin двигунами Hard Gear компанія зберегла японське якість зробивши професійну техніку доступною для більшості споживачів.
Модельний ряд мотопомп Daishin дуже широкий і складається з 17-ти помп з технічними характеристиками, які задовольнять як побутового так і професійного користувача.
Мотопомпи Daishin для чистої води: Daishin SСR – 252E, Daishin SCR – 252M2, Daishin SCR – 50HX, Daishin SCR – 80HX, Daishin SCR – 100HX, Daishin SCR – 50HG і Daishin SCR – 80HG.
Мотопомпи Daishin для слабозабрудненої води: Daishin SST – 50HX, Daishin SST – 80HX і Daishin SST – 80HG.
Мотопомпи Daishin для брудної води: Daishin SWT – 50HX, Daishin SWT – 80HX і Daishin SWT – 100HX.
Мотопомпи Daishin високонапірні (пожежники): Daishin SCH – 4070HX і Daishin SCH – 5070HX.
Мотопомпи Daishin мембранні: Daishin SMD – 50HX і Daishin SMD – 80HX.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner