Продавець «BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника. розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
126 відгуків
|    Цены могут отличаться. Курс валют не стабилен.    |
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00

Як вибрати мотопомпу?

Як вибрати мотопомпу?

Бензинові і дизельні мотопомпи мають широкий спектр застосування, пов'язаний з перекачуванням різних рідин. Основні завдання мотопомп полягають у наступному:

  • полив рослин (площею зрошення може бути як дачний город так і ціле поле);
  • осушення водойм (наповнення і осушення басейнів, чистка озер) перекачування рідин (чистої, полугрязной, брудної води, палива і кислот);
  • пожежогасіння і тд.

 

Існують основні технічні параметри мотопомп:

Продуктивність – максимальний обсяг води, який перекачує мотопомпа за одиницю часу. Вимірюється в метрах кубічних на годину або літрах за хвилину. Продуктивність мотопомп може бути від 100 літрів до декількох тон в хвилину. При цьому варто враховувати, що на продуктивність мотопомп впливає глибина всмоктування, довжина напірного шланга, висота напору.

Пропускна здатність частинок – розмір допустимих частинок, які пропускає мотопомпа перекачується. Прийнято ділити мотопомпи наступним чином: помпи для чистої води (частинки до 8 мм), для полугрязной води (частинки до 15 мм), для брудної води (частки до 30 мм).

Глибина всмоктування – відстань від місця забору води до мотопомпи (довжина забірного шланга). Максимальна висота забору коливається від 6 до 8 метрів.

Висота напору – відстань від мотопомпи до кінця напірного шланга (виходу води). Загальна висота напору в мотопомпах становить від 20 до 30 метрів. У мотопомпах високого тиску (пожежні мотопомпи) висота напору значно більша і становить від 50 до 70 метрів.

 

Мотопомпи мають різні класифікації і їх можна поділити за способом застосування:

Мотопомпи для чистої води – мають невелику пропускну здатність частинок і призначені для перекачування рідин з діаметром часток, що не перевищують 8 мм.

Мотопомпи для чистої води – призначені для перекачування рідин з діаметром часток до 30 мм Дані мотопомпи з легкістю впораються з рідиною містить великі обсяги домішок, таких як пісок, мул, гравій і дрібне сміття.

Мотопомпи для полугрязной води – здатні перекачувати забруднену воду з наявністю частинок з діаметром до 15 мм

Мотопомпи високого тиску (пожежники) – у відповідності з назвою мають велику висоту підйому. Завдяки збільшеному робочому тиску мотопомпи здатні здійснювати підйом води до 70 метрів. Широко використовується для пожежогасіння і має два напірних виходу різних діаметрів.

Дизельні мотопомпи – оснащені дизельними двигунами, які мають моторесурс більше ніж у бензинових моторів. Також дизельні мотопомпи є більш економними за рахунок невеликої витрати палива. Мінусом дизельних мотопомп є невелика продуктивність.

Мембранні мотопомпи – призначені для перекачування рідин з великою в'язкістю, з якою не впораються мотопомпи відцентрового типу. Користуються популярністю завдяки своїй невибагливості і можливості роботи в жорстких умовах.

Мотопомпи для кислот – використовуються для перекачування хімічних речовин, реагентів, кислот, морської води та інших рідин з агресивними властивостями. Дана мотопомпа має широке застосування в сільському господарстві завдяки можливості переміщення рідких мінеральних добрив.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner