126 відгуків
+380 (99) 235-31-00
+380 (99) 235-31-00
«BenzoTeh» - электроинструменты, станки, садовая и строительная техника.

ТОП 10 - Кращі електропили 2019 року

ТОП 10 - Кращі електропили 2019 року

Якщо покупець задається питанням, як вибрати електричну пилку, щоб вона ідеально підходила за потужністю і технічним параметрам, то краще всього орієнтуватися на рейтинг продажів. Ми вибрали для вас десятку найпопулярніших на сьогодні електропил. Яка електропила з них краще – вирішувати вам. Але, зрозуміло, якщо пила добре продається, то вона сама надійна. Крім показника кількості продажів, при формуванні рейтингу, ми врахували:
Відгуки покупців, які на практиці використовували прилад і знають всі його достоїнства і недоліки.
Поєднання ціни та якості. Надійна заводська зборка за бюджетною ціною – кращий варіант.
Показник повернень, шлюбу і поломок. Чим їх менше, тим товар краще.
Якість сервісу. Наявність сервісних центрів у багатьох містах та оригінальні запчастини – це дуже важливо.
1. AL-KO EKI 2200/40
Німецька марка AL-KO на українському ринку більше 10 років. Сервісна мережа охоплює 50 міст в Україні, а гарантія складає 2 роки. Товар від AL-KO завжди на верхівках рейтингів, адже це явне преміум-якість при майже повній відсутності шлюбу.
EKI 2200/40 - універсальна модель, підходить для більшості завдань по спилюванню. Розмір шини і потужність мотора – найпопулярніші.
Покупця приваблює:
вкрай висока швидкість ланцюга, що дозволяє швидко розпиляти саму тверду деревину.
професійна ріжуча оснащення від Oregon. Фірмовий значок AL-KO на шині говорить про те, що це спеціальний замовлення для німецького виробника. Ланцюг натягується без ключа і змащується автоматично.
ергономічна конструкція: мотор розташований подовжньо, тому немає переваги тяжкості.
підвищена безпека: є надійний інерційне гальмо ланцюга.
2. Iron Angel ECS 2400
Невелика пила з Нідерландів є ідеальним інструментом для того, щоб виконати побутові роботи в домашньому господарстві, почистити сад. Вважається кращою серед конкурентів по комбінації технічних характеристик і ціни. Оснащена економним двигуном на 2,4 кВт, він компактний, рівень шуму і вібрації знижений. Двигун розміщений поперечно, серед густих гілок це не дуже зручно, але зате ви отримуєте чудовий баланс і продуктивну роботу з підвищеним ККД. Інструмент користується величезною популярністю за доступною вартості і зручності при роботі. Його комфортно тримати в руках, оскільки вага становить усього 4,6 кг Стартує пристрій без ривка, дуже плавно, працює стабільно. Ріжуча оснастка - найкраща в світі, від американської фірми Орегон. Ланцюг натягується без ключів, мастило відбувається автоматично при потребі, встановлений індикатор рівня масла в картері. Зручна і довжина шини 40 см - це самий затребуваний розмір для домашніх робіт. Безпека у голландського бренду, як завжди, на вищому рівні. У вас під рукою щиток гальма, а також є кнопка захисту від непередбаченого включення. Інерційний гальмо зупинить систему за 0,12 секунд, спрацьовує миттєво при попаданні на сучок, оберігає від втрати керування та ефекту зворотного удару.
Плюси:
У фірмового мотора хороша потужність і продумана система захисту від перегріву і перевантаження;
Поперечне розташування двигуна гарантує майже 100%-ву передачу потужності на ріжучу гарнітуру;
Блискавичне спрацьовування гальма і системи безпеки, дає можливість працювати, без страху втратити контроль над пилкою;
Провісшимі ланцюг можна натягнути або замінити швидко і легко, не застосовуючи гайкових ключів;
Технологія плавного старту оберігає від стрибка при пуску, підвищує точність пиляння на самому початку процесу;
Інструмент блокується для повторного включення, що убезпечить і усуне можливість випадкового пуску.
Мінуси:
Немає фіксації кнопки запуску, потрібно утримувати пальцем під час пиляння.
3. Vitals Master EKZ 2245
Латвійська компанія Віталс відома українському покупцеві недорогий, якісної і багато укомплектованої технікою. Дана пила не є винятком. За прийнятну суму грошей ви отримуєте потужний інструмент, яким зручно пиляти дрова, чистити гілки в саду, виконувати дрібні ремонтні та будівельні роботи. Ріже легко і стабільно. Двигун у неї теж поперечний, як і у попередньої голландської моделі. Потужність трохи менше - 2,2 кВт. Проте її цілком вистачає для різноманітних домашніх робіт. Тепловий баланс поліпшений, при перегріві спрацює система автоматичного відключення. Виробник подбав і про зменшення вібрації, тому інструментом можна працювати досить довго, не відчуваючи в руках втоми. Довжина шини збільшена до 45 см, тому товсті колоди не є перешкодою для приладу. Ланцюг і шина американські, фірмові, від бренду Oregon. Змащування ланцюга відбувається в автоматичному економному режимі, при навантаженні масла подається більше, при холостих обертах подача припиняється. Масляний картер оснащений індикатором наповнення. Натяжка і заміна проводиться в ручному режимі, що підвищує надійність і дозволяє уникнути провисання ланцюга. Включення на страті плавне, без ривка, є щиток гальма і блокування випадкового пуску.
Плюси:
Економний у споживанні електроенергії мотор, розміщений впоперек, видає хорошу продуктивність і стабільність роботи;
Американська ріжуча гарнітура з професійної довжиною шини 45 см розширює можливий спектр робіт;
Реалізовані всі необхідні системи безпеки, що знижують ризики при роботі з гострим і потужним інструментом;
Функція плавного пуску - це рівна і безпечна робота на старті;
Рукоятка сприяє зручному захопленню, має еластичні вставки, гасять вібраційні коливання.
Мінуси:
Система натягування ланцюга не дуже зручно реалізовано (порівняно з аналогами)
4. AL-KO EKS 2400/40
Чудова німецька пила преміум-класу також має поперечно розташований двигун з високим крутним моментом і рівною, стабільною роботою. Потужність 2,4 кВт, сама продумана для ремонтних і будівельних робіт, для заготівлі колод на дрова, для роботи в столярній майстерні. Коштує цей агрегат дорожче, ніж конкуренти з такою ж потужністю двигуна, однак у даному випадку ми маємо справу з вельми популярним і якісним брендом Алко. Тому отримуємо міцні матеріали вищої якості і ідеальну заводську збірку. Результат такої ретельності виготовлення - можливість пиляти з повною потужністю, довгостроково, без перерви на охолодження. Термін експлуатації збільшений, поломки практично виключені. Звертає на себе увагу і супернадежная ріжуча оснащення, сталеві орегоновские шина, ланцюг, зірочки. Довжина шини і крок ланцюга - найпопулярніші, 40 см і 3,8 дюйма. При ослабленні ланцюг натягнеться автоматично, так само відбувається самостійно і змазування маслом. Зручно і те, що в комплекті йде запасна ланцюг, гостро відточена. Аварійне гальмо забезпечить зупинку протягом частки секунди, є захисне блокування. Для підвищеного комфорту при роботі можна використовувати додаткову рукоятку, яка йде в комплектації.
Плюси:
У німецького мотора мідна на 100% обмотка і ефективна повітряна система захисту від перегріву, подовжує його експлуатацію;
Ріжуча гарнітура фірмова, оптимальна довжина - 40 см, змащується при роботі самостійно, дозуючи масло залежно від навантаження;
Аварійне гальмо, щиток, що блокує повторне включення кнопки - все це елементи, що свідчать про дотримання стандартів безпеки;
Ланцюг замінюється і натягується без застосування будь-яких інструментів, запасна ланцюг є в комплекті;
Всього 5 кг ваги при відмінної продуктивності, легкому і чистому резе - це підвищений комфорт при роботі і можливість тривалого пиляння на вазі.
Мінуси:
Немає захисту від перевантаження по потужності.
5. STIGA SE Q 2216
Шведська пила Стіга коштує трохи дешевше, ніж попередня німецька модель. Можливо, через кілька нижчої потужності двигуна - 2,2 кВт. Зате цей двигун має системні захисту від нагрівання і від перевантаження по потужності. Він відразу ж вимикається, оберігаючи механізм від поломки і зносу. Інші характеристики нітрохи не гірше прославлених німецьких. Конструкція її відмінно збалансована, двигун поперечний, з повною передачею ККД крутного моменту на ріжучу оснастку. Шина 40 см крок ланцюга 0,325" дає плавність і легкість різання. Крім того, є функція плавного старту. При пуску струм зменшується, робота починається з малих оборотів, без ривка. Тобто, пила не «стрибає» в руках, ні на старті, ні в процесі роботи і дає дуже точний і акуратний рез. Завдяки таким особливостям, її часто застосовують для столярних та теслярських майстерень. Можна працювати інтенсивно і при цьому рівно, не піклуючись ні про мастило (автомат) ні про натягу провислою ланцюга (відбувається самостійно). Віконце масляного індикатора прозоре, нагадує про доливці масла. Загалом, компактна електропила з Швеції - це гранично якісний і комфортний інструмент, з відмінним балансом і точністю різання, з плавним і легким пилянням. Ще один вражаючий бонус - 5 років безкоштовного сервісного ремонту від виробника Стіга.
Плюси:
Фірмовий шведський мотор демонструє тривалий термін експлуатації, завдяки автоматичний захист від перевантаження і перегріву;
Продуманий крок ланцюга 0,325 дає плавність і легкість різання, особливо на старті, не «рве» деревину і не смикає інструмент;
Контроль рівня масла відбувається візуально і постійно, авто-мастило дозована, відповідно навантаженні;
Автоматичний режим змащування і регулювання натягу позбавляє від зайвих клопотів при пилянні;
Стандарти безпеки дотримані, встановлений авариный гальма, щиток, кнопка, що блокує незаплановане включення.
Мінуси:
Вузька ручка екстреного гальмування.
6. Grunhelm GES18-35B
Ця маленька электропилка відноситься до бюджетних моделей. Підкуповує дуже низькою ціною при цілком гарному якості, а також гранично легким вагою. Утримувати довго в руках невеликої пиляльний прилад вагою 3,5 кг - одне задоволення. Пила тиха, зі зниженими вібраціями, корпус виконаний з протиударних матеріалів. Плавний Старт, робота рівна і досить жвава. Легко справляється з сучками на деревах, гілками і навіть стовбурами. Хороша і для домашніх майстрів, теслярів, столярів. Широко використовується і при побутових ремонтах, невеликих будовах, заготівлі дров. Призведе молодий сад в акуратний вигляд. Конструкція нескладна, дуже добре продумана і комфортна. Шина вкорочена до 35 см, тому інструмент можна тримати в будь-якому положенні, не обтяжуючи руки. Двигун не дуже потужний, на 1,8 кВт, але роботи на домашньому ділянці йому під силу, головне - уникати перегріву при роботі, і тоді пила прослужить довго і невимоглива. Мотор розташований поперечно. Ріжуча оснащення виконана самим виробником. Мастило йде автоматично, а от натяг ланцюга і заміна виробляються з допомогою ключа, гайковий ключ у комплекті.
Плюси:
Відмінний бюджетний інструмент в протиударному корпусі, безпечний і зручний, за низькою ціною;
Безпека при роботі гарантується гальмівним щитком і блокуванням від випадкового пуску;
Вбудована функція плавного старту для уникнення ривка при включенні;
Мастило регулюється за допомогою насоса, рівень масла визначаться через оглядове віконце;
Гайковий ключ для регулювання ланцюга є в комплекті.
Мінуси:
Кришка кріпиться одним гвинтом, потрібно стежити за цілісністю кріплення.
7.Makita UC3541A
Ця модель така ж маленька, легка і дуже зручна. Мотор на 1,8 кВт, шина на 35 див. От тільки ціна її в 3 рази більше. Справа в тому, що Макіта - чисте японське виробництво, яке дарує нам високотехнологічні і довговічні інструменти. Ця пила-малютка одностайно визнана кращою не тільки для домашнього розпилу деревини, ноа і для професійних робіт для пиляння. Якби не вартість, вона очолила б верхівки продажів, а так - не кожному по кишені. Зате оснащена професійними функціями і виконана гранично якісно. Виконує розпилювальні роботи будь-якої складності. Не дає ні люфтів, ні скрипу, ні вібрацій. Двигун серії профі, не втрачає потужність при тривалому розпилюванні, синхронний, з мідними обмотками ротора і статора. За перегріву і перевантаження нема чого турбуватися, виробник подбав про автоматичних системах захистів. Як ви розумієте, мастило йде автонасосом, економно, по мірі її використання, а натяг бесключевое. Різкого старту немає, удару від зворотної віддачі теж не буде - блискавично спрацює екстрений гальма. Рез чистий, точний, без задирок.
Плюси:
Виробник Макіта, завдяки сучасним розробкам, представив маленький і безпечний професійний інструмент;
Продумані рукоятка з гумовим покриттям дають можливість тримати пилку під будь-яким кутом, над головою, горизонтально або вертикально;
Бесключевая регулювання і автоматичне мастило ріжучої гарнітури. Спеціальний індикатор нагадає про зниження рівня масла в картері;
Поперечне розташування спритного мотора забезпечить передачу 100% потужності на ланцюг;
Міцний захисний кожух, кнопка блокування від повторного пуску і миттєво спрацьовує інерційний гальмо - гарантія безпеки працюючої людини.
Мінуси:
Ланцюг з пазом 1.1 мм, за рахунок цього розміру картридж коштує дорожче.
8. Einhell GE-EC 2240
У рейтинг кращих електричних ланцюгових пив потрапив ще один якісний німецький інструмент. Він розроблений і виготовлений відомою торговою маркою Einhell. Клас - напівпрофесійний. Мотор на 2,2 кВт добре витримує тривале пиляння, у нього поліпшений тепловідвід, вбудована система активного охолодження повітрям. Двигун передає крутний момент на 100% і обертає ланцюг зі швидкістю 15 метрів в секунду. Робочі показники цього приладу на висоті, у нього відмінний баланс, швидкість роботи і висока продуктивність. Мотор поперечний, зручні рукоятки, з еластичними вставками. Присутні всі необхідні системи для продуктивності роботи і безпеки користувача. Ланцюг, шина і зірочки від всесвітньо визнаного лідера Орегон, причому, довжина шини - найкомфортніша, 40 див. Оптимальний і крок ланцюга - 0,325, він найзручніший для плавного і легкого розпилювання деревини середньої твердості. Конструкція настільки продумана і ергономічна, що втоми не відчувається навіть при тривалій роботі. За безпеку відповідають аварійне гальмо, щиток і блокування незапланованого пуску. Змазування маслом выполняеет дозуючий насос в автоматичному режимі, в картері зручна широка горловина, про необхідність поповнення масла індикатор сигналізує.
Плюси:
Надійний електродвигун від німецького виробника Einhell розрахований на часту і тривалу роботу;
Для гарантії безпеки є блискавичний інерційний гальмо та інші системи захисту;
Фірмова хромована ланцюг OREGON має найзручніший крок найпопулярнішу довжину шини;
Мастило ланцюга здійснюється автоматично, її регулювання теж, що економить час при роботі і позбавляє від зайвих клопотів;
Спеціальний затиск для кабелю дає можливість уникнути його заплутування.
Мінуси:
Не завжди є в наявності.
9.FORTE FES 24-40
Електропила від Форте користується популярністю, так як недорога, і при цьому має всі потрібні для продуктивної і комфортної роботи функції. Розрахована на домашні ремонти, заготівлі дров. Дуже потужна. Мотор на 2,4 кВт, нормально тримає обороти, працює стабільно, рівне. Пускові струми на старті не знижені, тому мотор при запуску дає неприємний ривок, до чого потрібно пристосуватися. Для того, щоб уникнути подібної ситуації, а також для більш легкого та точного різання, можна використовувати спеціальний упор з зубцями, який є в комплекті. Інші функції безпеки дотримані, є екстрений гальма при заклинюванні або зворотному ударі, ручний гальмівний щиток, що блокує включення кнопка. Розташування двигуна - вздовж осі мотора, він служить як би продовженням ваших рук, тому баланс чудовий. Можна утримувати пилку в будь-якому потрібному положенні, пиляти гілки зверху над головою. Поздовжнє розташування двигуна ідеально підходить для зрізу гілок в густій кроні дерев, хоча сам інструмент трохи втрачає в потужності. Заявлена потужність 2,4 кВт фактично відчувається, як 2 кВт, але для побутових робіт, чищення саду і заготівлі дров вона цілком підходить. Ланцюг змащується автоматичною подачею масла, а регулюється вручну, із застосуванням гайкового ключа.
Плюси:
Поздовжній двигун дає можливість виконання різних маневрів і пиляння під зручним кутом;
Хороший побутовий інструмент для садових та ремонтних робіт за низьку ціну;
Виконані європейські стандарти безпеки шляхом встановлення аварійних гальмівних систем і блокує раптове включення кнопки;
Пила має в комплектації зубчастий акцент, що робить управління і пиляння надійним і точним;
Крок ланцюга 3/8 дюйма призначений для колод середньої товщини, тому можна пиляти дерева та колоди на дрова.
Мінуси:
В комплекті слабенька ланцюг.
10. Hyundai XE1800
Напівпрофесійна корейська електропила також має поздовжнє розташування двигуна. Мотор на 1,8 кВт, але падіння потужності не відчувається, оскільки він виконаний за запатентованою брендом Хюндай системі HIGH SPEED. Дана технологія сприяє підвищенню швидкості руху ланцюга, збільшуючи його при малій потужності до 14 метрів за секунду. Результатом підвищеної швидкості є чистий і акуратний зріз. Також функція знижує шум і вібрацію. Крім швидкісних переваг, дана модель відрізняється ще й підвищеною міцністю, що дуже важливо в електричних ланцюгових пилах. У неї міцний захисний кожух, фіксація його апробована і перевірена. Встановлена металева муфта зчеплення, що дає гарантію довговічності і надійності внутрішніх механізмів. Пільная ланцюг фірмова, від виробника, сталь хромована, зуби заточені по лазерній технології. Шина довжиною 40 см зручна для розпилювання колод і зрізу гілок на деревах. Інерційний гальмо спрацьовує миттєво і блокує ланцюг у разі потрапляння на твердий предмет, сучок.
Плюси:
Потужність двигуна передається повністю на ланцюг і збільшує швидкість її обертання, завдяки запровадженій новаторської системи;
Поздовжнє розташування двигуна - можливість проведення з пилкою різних маніпуляцій, тримання під кутом, на витягнутих руках над головою;
Професійна ріжуча гарнітура Хюндай має відмінну заточку і відсутність люфтів;
Безпека роботи гарантована авариным гальмом, захисним кожухом, що блокує кнопкою;
Ефективне і комфортне пиляння забезпечено авто-мастилом і регулюванням натягу ланцюга без ключів.
Мінуси:
Потужність двигуна 1.8 кВт (нижче, ніж у конкурентів).
Таблиця порівняння технічних характеристик електропил;
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner